Кузьменко Тетяна

Photo

Кузьменко Тетяна

Педагогічний менеджмент

  • Освіта, Педагогіка
  • Київ

Інформація

Освіта:

У 1980 році закінчила Чернігівський державний педінститут ім. Т.Г. Шевченка.

Досвід та проекти:

Педагогічну діяльність розпочала у 1980 р. Викладала у Київському університеті на посадах: асистентки (1999), доцентки (2004) кафедри педагогіки.

1999 року захистила кандидатську дисертацію на тему: "Національна спрямованість змісту українських шкільних підручників з читання для молодших школярів (1857-1997)".

Розробила 7 нормативних курсів: "Основи педагогіки і психології", "Педагогіка вищої школи", "Педагогіка і психологія вищої школи", "Методика викладання екологічних знань", "Педагогічний менеджмент", "Теорія і практика моніторингу якості освіти", "Управління науково-дослідною та експериментальною діяльністю в освітніх закладах".

Напрями наукових досліджень: демократичні тенденції процесів в управлінні вищих навчальних закладів. недержавної форми власності, теоретичні основи виховання національної свідомості студентської молоді, педагогічний менеджмент.

Авторка, співавторка понад 50 наукових праць.

Основні праці:

"Принципи відбору, структурування і способи пред’явлення інформації у шкільних підручниках з читання для молодших школярів". Переяслав-Хмельн. 1996;

"Теоретичне обґрунтування мети і завдань створення нового покоління підруч. ів з читання для початкової школи" //Проблеми шкільного підруч. а. Випуск 3. Пед. думка. К., 2002;

"Совість у системи моральних цінностей сучас. студентів". К., 2007.

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою:


Місцезнаходження