Куратченко Ірина

Photo

Куратченко Ірина

  • Громадська діяльність, Протидія домашньому насильству, Протидія торгівлі людьми, Психологія
  • Запоріжжя

Інформація

Посада

Голова правління "Об'єднання психологів та психоаналітиків Запорізької обласної ГО "Взаємодія".

Освіта

Закінчила Одеський державний педагогічний інститут, факультет навчальних класів, методист з виховної роботи, вчитель етики та психології сімейного життя. Вивчала клінічну психологію, психоаналіз у Східно-Європейському інституті психоаналізу (м. Санкт-Петербург).

Досвід та проєкти

У 1994 - 1999 р.р. – заступниця директора з виховної роботи школи-ліцею № 105 міста Запоріжжя. Працювала директоркою КЗ Запорізькій обласний центр соціально - психологічної допомоги 2005 - 20016. З 2004 року – голова правління Запорізької обласної ГО "Об’єднання психологів та психоаналітиків "ВЗАЄМОДІЯ".

Національна тренерка з питань запобігання та протидії домашньому насильству.

Брала участь у тренінгу в рамках проєкту "Посилення гуманітарної відповіді на потреби найбільш вразливих категорій жінок та дівчат-підлітків в умовах збройного конфлікту на сході України: зміцнення міжвідомчої системи попередження та подолання ґендерно-обумовленого насильства та забезпечення доступу до послуг з охорони репродуктивного здоров'я (2015), тренінгу "Розвиток ключових компетенцій працівників управлінь та органів місцевого самоврядування, що працюють з громадянами" (2016), тренінгу із стратегічного планування діяльності всеукраїнської коаліції ГО з протидії торгівлі людьми (2014) та інші.

Брала участь у програмах обмінів "Створення умов толерантності, налагодження діалогу та посилення єдності між регіонами України" (Боснія та Герцеговина, 2015) та "Протидія домашньому насильству" (2008, США).

Тренерка з питань гендерної рівності та соціальної справедливості в соціо-економічній сфері (Українська асоціація з маркетингу, 2011).
Модераторка тренінг-семінару "Створення, організація і ефективність групи. Діагностика психоемоційного стану та взаємодія учасників групи" ( Запоріжжя, 2010).
Нагороджена почесними грамотами "за вагомий особистий внесок у розвиток державної політики з питань сім’ї, дітей і молоді, сумлінну творчу працю, відданість справі та з нагоди Дня незалежності України (Міністерство у справах сім’ї, молоді та спорту, 2010), "за професійний внесок в успішне впровадження проєкту "Регіональне врядування та розвиток" (Канадський інститут урбаністики, 2012) та за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значні досягнення в реалізації державної соціальної політики, вагомий особистий внесок у соціально-культурний розвиток Запорізького регіону.

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою:


Місцезнаходження