Криштальова Катерина

Photo

Криштальова Катерина

Бізнес-тренінги

  • Бізнес, Коучинг
  • Київ

Інформація

Посада

Сертифікована коуч і бізнес-тренерка.

Освіта

Три вищі освіти (філософія, психологія, HR)

Досвід та проєкти

Працювала у великих міжнародних і національних компаніях (Alico AIG Life, Райффайзен Банк Аваль, СГ ТАС, Київстар). Досвід роботи в великих системних компаніях на позиціях керівниці з розвитку та навчання співробітників більше 10 років.

Спеціалізація в тренінгах: управління персоналом, продаж, комунікація і вирішення конфліктів, підвищення власної ефективності (EQ, life-work balance, time-management, підвищення усвідомленості).

Клієнти в коучингу – ТОП-менеджери, власники середнього та малого бізнесу, спеціалісти HR різних ланок, ті, хто хочуть і намагаються зробити власне життя збалансованим і насиченим.

Побудувала тренінговий центр з нуля. Розробила та впровадила систему навчання для підрозділу продажів. Завдяки роботі 5 регіональних тренерів вдалося впровадити культуру продажів, наставництво, коучинг, рівень крос-продажів виріс з 1,1% до 28%.

Брала участь у створенні Корпоративного університету в банку. Створила систему каскадного навчання. Підібрала і навчила понад 350 парт тайм тренерів; розробила та передала тренерам понад 10 тренінгових програм.

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: [email protected]


Місцезнаходження