Ковалко Наталія

Photo

Ковалко Наталія

Фінансове законодавство

  • Банківське право, Міжнародні права, Медіація, Право, Правова освіта, Фінансове законодавство
  • Київ

Інформація

Посада

Кандидат юридичних наук, доцент кафедри фінансового права Інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Заслужена юристка України, адвокатка, медіаторка, національна експертка міжнародних проєктів, громадська діячка.

Освіта

Закінчила юридичний та економічний факультети Київського національного університету імені Тараса Шевченка, отримала свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю (2003 рік).

Здобула диплом магістра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Київського університету ринкових відносин. Захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право. Вивчала психологію в інституті післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю.

У 2017 році стала сертифікованою медіаторкою, що підтверджено Німецькою адвокатською академією та Інститутом миру і порозуміння. У листопаді 2020 року здобула науковий ступінь доктора юридичних наук за спеціальністю адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право.

Досвіт та проєкти

Працювала на державних посадах головного консультанта секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони (2006-2011) та заступника начальника Управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у місті Києві (2011-2015).

Починаючи з 2015 року займається приватною адвокатською діяльністю, спеціалізується в таких сферах як фінансове/банківське право, сімейне право, виконавчий процес, IT-право, юридичний супровід та оптимізація бізнес-проектів. На сьогодні є асоційованою партнеркою Адвокатського об’єднання "WinnerLex".
З 2009 року до 2014 року перебувала на посаді доцента кафедри конституційного права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, з 2014 року дотепер – доцент кафедри фінансового права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
З 2018 року викладає основи медіації у рамках сертифікатних освітніх програм "Теорія та практика медіації" в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого (м. Харків) та "Професійна медіація" в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича (м. Чернівці). Навчає базовим навичкам з медіації у рамках тренінгу "Медіація: технологія альтернативного вирішення спору. Перший рівень".
3 2016 року є національною експерткою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції в таких міжнародних проектах як "Support to the implementation of the judicial reform in Ukraine" (2016-2017), "Support to Justice Sector Reforms in Ukraine" (2016-2017), "Association4U" (2017-дотепер), "Pravo-Justice" (2018-дотепер).

Фундаторка Наглядової ради Всеукраїнського інноваційного руху юристів (V.I.R.U.), діяльність якого спрямована на зниження рівня толерантності до корупції в суспільстві шляхом проведення масових антикорупційних заходів, ознайомлення громадян з міжнародним і національним досвідом боротьби з корупцією, основними положеннями антикорупційного законодавства, підвищення антикорупційної правосвідомості громадян і формування у них проактивної громадянської позиції.
Членкиня правління Громадської організації "Українська психологічна асоціація", яка створена з метою координації професійної психологічної діяльності.
Є постійною телевізійною експерткою шоу-програм "Стосується кожного" і "Говорить Україна". Веде особисті блоги в журналі "Ukraninan people", на сайтах "Обозреватель" та "ЛІГА.net".
26 січня 2019 року на Конференції адвокатів Київської області обрана до складу Кваліфікаційної палати КДКА Київської області.

Нагороди:

  • Почесна грамота Державної виконавчої служби України (2013)
  • Почесна грамота Київської міської держаної адміністрації (2012)
  • Почесна відзнака Вищої Ради Юстиції (2011)
  • Лауреат Премії імені Лідії Костянтинівни Воронової Асоціації фінансового права України в номінації за підготовку й видання статей, циклів наукових праць з фінансового права, надрукованих у фахових виданнях (2018)
  • Почесна відзнака Національної асоціації адвокатів України (2018)

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: nnkovalko@gmail.com


Місцезнаходження