Коцюруба Ольга

Photo

Коцюруба Ольга

Право, вибори

  • Вибори, Воєнні злочини, Міжнародне гуманітарне право, Право
  • Львів

Інформація

Посада

Радниця з юридичних питань Громадянської мережі "ОПОРА".

Освіта

Закінчила Львівський національний університет ім. Івана Франка, юридичний факультет. Стажувалася на Факультеті економіки та права Вроцлавського університету  (Польща). Степендіатка  міжнародної програми The Lane Kirkland Scholarships Program of the Polish-American Freedom Foundation.

Досвід та проєкти

З 24 лютого 2022 року Громадянська мережа ОПОРА розпочала діяльність по фіксації воєнних злочинів, злочинів проти людяності та злочину агресії. З вересня 2022 року у Варшаві працює Центр сприяння документування воєнних злочинів, головною юристкою якого є Ольга. Протягом року Цетром зібрано та передано до правоохоронних органів білише ніж 1100 відомостей про свідків.

Старша радниця з юридичних питань ВГО “Громадянська мережа “ОПОРА”. Була учасницею формування Громадянської мережі ОПОРА з моменту заснування організації та забезпечувала юридичний супровід всіх кампаній спостереження з 2007 року.

Брала участь у розробці низки законопроектів у сфері виборчого права та притягнення до відповідальності за виборчі порушення, юридичний аналіз у основних проектах, що реалізуються організацією, складання скарг, позовних заяв.

З 2005 по 2015 рік викладала на кафедрах конституційного та адміністративного та фінансовго права Львівського національного університету імені Івана Франка. 2008-2012 брала участь у реалізації правозахисних проектів ЦППР “СІМ” (Львів) (мережі УГСПЛ).

Лекторка Школи права Українського Католицького Університету.

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: [email protected]


Місцезнаходження