Костина Івона

Photo

Костина Івона

Ветеранство

  • Ветеранство, Волонтерська діяльність, Громадська діяльність
  • Київ

Інформація

Посада

Керівниця організації, що надає підтримку ветеранам Veteran Hub, заступниця голови правління громадської організації "Побратими".

Досвід та проекти

У дитинстві жила в Лівії та Нігерії, де батько працював дипломатом. Там навчался у британській середній школі. Шкільну освіту вже закінчила в Україні. У 16 років сама подорожувала Європою автостопом.

У дитинстві жила в Лівії та Нігерії, де батько працював дипломатом. Там навчался у британській молодшій школі. Шкільну освіту вже закінчила в Україні. У 16 років сама подорожувала Європою. Була під стелою серед протестувальників, яких спецназ "Беркуту" жорстоко розігнав в ніч на 30 листопада 2013 року. Була волонтеркою спочатку на Кухні Майдану, а потім в зоні АТО.

З 2015 року обіймає посаду заступниці голови правління ГО "Побратими". Менеджерка програм з психосоціальної адаптації ветеранів. Була координаторкою команди Invictus Game в Україні (2016-2017). У 2018 році спільно з «Побратимами», «Фондом Віктора Пінчука» та «Фондом Олени Пінчук» заснували Veteran Hub і стала головою правління в ньому.

У 2018 році отримала нагороду Top 30 Under 30 від видання Kyiv Post. Відзнаку вручають молодим лідерам України, які мають певні досягнення у різних сферах життя і ще не досягли 30 років. Лауреатка посольської премії "Відважні жінки України 2020". У 2020 році Veteran Hub спільно із IREX відкрив власні представництва для ветеранів у Вінниці та Дніпрі за підтримки Державного Департаменту США.

 

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою:


Місцезнаходження