Коломієць Наталія

Photo

Коломієць Наталія

Питання води, соціальна екологія

  • Водні ресурси, Екологія
  • Київ

Інформація

Посада

Спеціалістка з питань води, санітарії та гігієни в Дитячому фонді ООН (ЮНІСЕФ).

Освіта

Закінчила Національний університет "Києво-Могилянська Академія" та отримала ступінь магістра за спеціальністю "Екологія та охорона навколишнього середовища". Також отримала вищу освіту в Лундському університеті (Швеція) за напрямком соціально-економічна географія та соціальна екологія.

Досвід та проєкти

Займається забезпеченням населення питною водою в умовах надзвичайних ситуацій, координує проекти реконструкції систем централізованого та децентралізованого водопостачання, відновлення інфраструктури на сході України. Особливу увагу приділяє стійкості в управлінні водними ресурсами. Працювала молодшою експерткою в програмі технічної підтримки щодо реструктуризації вугільної галузі.

З 2013 працює в всеукраїнській громадській організації "Національний екологічний центр України", координує роботу з місцевими громадами, які зазнають або потенційно можуть зазнати екологічного чи соціального впливу від промислових об’єктів. Надає консультації місцевому населенню щодо екологічних прав та доступу до екологічної інформації.

Також займається проблемами розвитку сільського господарства, зокрема промислового тваринництва.

Професійні інтереси: альтернативні джерела енергії, моніторинг стану довкілля, доступ до екологічної інформації, соціальна екологія.

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: nkolomiets@necu.org.ua


Місцезнаходження