Колодій Маріанна

Photo

Колодій Маріанна

Ґендерний підхід у публічному управлінні та адмініструванні

  • Гендерні дослідження, Гендерна освіта, Гендерна політика, Соціологія
  • Ужгород

Інформація

Посада

Директорка Центру ґендерної освіти при Ужгородському національному університеті.

Освіта

Закінчила Ужгородський національний університет, за фахом політологиня, соціологиня, психологиня.

Досвід та проєкти

Старша викладачка кафедри політології і державного управління Ужгородського національного університету. Координаторка регіональних заходів "8 Березня-2021" у Закарпатській області.

Ініціює та бере участь у проєктах з питань сталого розвитку, захисту прав людини, забезпечення ґендерної рівності, усунення дискримінації, протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі.

Бере участь у прикладних соціологічних дослідженнях з різних аспектів соціального, економічного та культурного розвитку суспільства (опитування, соціометрія, вимірювання соціальних установок, фокус-групове опитування). Здійснює соціально-ґендерний аналіз та оцінку соціально-ґендерного впливу у різних сферах суспільного розвитку. Впроваджує ініціативи із інтеграції ґендерного підходу у роботу органів публічної влади в Україні.

Брала участь у роботі експертних робочих груп з розробки Стратегій регіонального розвитку (Закарпатська, Запорізька, Дніпропетровська, Львівській областях), Стратегій розвитку ТГ (Тернопільська та Івано-Франківська області) та Стратегій галузевого розвитку (Стратегія кластерного розвитку лісового сектору Карпатського регіону, Стратегія розвитку підприємництва у Львівській області, Національна стратегія впровадження ґендерної рівності у сфері освіти "Освіта: ґендерний вимір". та ін.).

Має досвід створення Дорожніх карт з соціального та економічного розвитку територій в Україні та країнах Європейського Союзу (Словаччина, Угорщина, Румунія), з урахуванням ґендерного підходу.

Проводить тренінги з ґендерної тематики для різних груп бенефіціаріїв.

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: [email protected]


Місцезнаходження