Кісільова Світлана

Photo

Кісільова Світлана

PR, комунікації

  • Комунікації, Медіа, Реклама та PR
  • Київ

Інформація

Посада

PR&GR фахівчиня, директорка агенції громадських комунікацій E`COMM.

Освіта

Вивчала соціологію у Національному університеті "Києво-Могилянська академія".  Вивчала PR у  Charted Institute of Public Relations (Лондон, Великобританія).

Досвід та проєкти

Розвивала команду агенції E`COMM, а також координувала розробку та реалізацією комунікаційної стратегію та 6 кампаній для Делегації ЄС в Україні під парасолькою "Прямуємо Разом" (2017-2019). З червня 2016 року працювала в Центрі досліджень енергетики та відповідає за PR&GR напрямки.

До цього спільно із командою Change Communication (ГО "Комунікації для змін") працювала над проєктом реформи державних комунікацій та створенням інформаційних кампаній із енергозбереження, децентралізації та питань внутрішньо переміщених осіб при Кабінеті Міністрів України.

Досвід роботи із українськими та міжнародними компаніями різної величина експертка отримала у PR агентстві Pleon Talan. Світлана розпочала свою кар’єру в Українській асоціації зі зв’язків з громадськістю (UAPR).

Має міжнародний досвід роботи у сфері PR та політики. Була стажеркою у організації little ART (Мюнхен, Німеччина) у 2013 та стажеркою у Парламенті Канади як учасник Canada-Ukraine Parliamentary Program у 2016. Додатково здобувала знання на різноманітних міжнародних курсах та програмах, а саме:

  • Літній інститут із медіа політики в Оксфордському університеті, Оксфорд, Британія (червень 2015)
  • Літня школа із електронних медіа, Університет Людвіга Максиміліана, Мюнхен, Німеччина (червень – серпень 2013)
  • Програма "Медіа та глобальні комунікації" (обмінний семестр), Університет Хельсінкі, Фінляндія (вересень-грудень 2012)

Додаткові матеріали:

Світлана Кісільова. Ін’єкція системності, відкритості та людяності

 

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: [email protected]


Місцезнаходження