Кац Еліна

Photo

Кац Еліна

Маркетинг, освіта

  • Громадська діяльність, Маркетинг, Освіта, Права жінок, Реклама та PR
  • Рівне

Інформація

Посада

Координаторка Всеукраїнської громадської організації "Проект Кешер". Керівниця відділу маркетингу, HR (B2B) у ТОВ UTAGRO.

Освіта

Закінчила Аріельський університет в Самарії (Ізраїль) Economics and international marketing, Академічний семестр за спеціальністю "Міжнародний менеджмент та маркетинг". Навчалася у Рівненському інституті слов'янознавства КСУ Міжнародних відносин. Здобула диплом  бакалаврині з відзнакою за спеціальністю "Міжнародна інформація", спеціалізація – "Зв’язки з громадськістю (PR) " та диплом спеціалістки з відзнакою, кваліфікація: інформаційна аналітикиня-міжнародниця, перекладачка англійської мови.

Літня школа Центру вивчення польської культури і мови для іноземців при Університеті імені Миколая Коперніка (місто Торунь, Польща) (2003).

Ефективний SMM в Академії Інтернет-маркетингу Webpromoexperts (2017, 2 місяці).

Семінар з Медіації "Жіноче лідерство в русі за мир: Посилення навичок і вмінь". Білорусь, місто Мінськ (21 -24 квітня, 2017).

Маркетинг для немаркетологів. Курс від Smart people. 2 модулі. Маркетинг для управлінців. (2018, 2 місяці).

Чистимо та покращуємо стилістику тексту: копірайтинг (2018, 6 місяців).

Досвід та проєкти

Керівниця проєктів та програм Рівненької агенції із залучення інвестицій та обслуговування інвесторів "ІнвестІнРівне" (08.2016 - 05.2017).

Старша викладачка у Рівненському інституті слов'янознавства КСУ (12.2006 - 08.2017, більше 10 років).

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: [email protected]


Місцезнаходження