Карпа Вікторія

Photo

Карпа Вікторія

Недискримінація і гендерна рівність

  • Інклюзія, Гендерна рівність, Громадянська освіта, Права людини, Проєктний менеджмент, Протидія дискримінації
  • Львів

Інформація

Посада

​​Керівниця Центру "ЮрФем: освіта", правозахисниця, юристка, тренерка з питань недискримінації і гендерної рівності.

 Освіта

Навчалася на юридичному факультеті ЛНУ ім. Івана Франка (спеціальність магістратури: "Права людини та їхнє юридичне забезпечення").

 Досвід та проєкти

Протягом 2016-2018 рр. асистентка з семінарів та конференцій у ELSA Lviv. У 2019 році регіональною координаторкою IFES у проєкті "Молодь не лайкає. Молодь голосує!". Співзасновниця та ведуча освітньо-розважального відеопроєкту ECHR in Lviv "За що тебе посадять". А також авторка та голос експлейнерів "І Твоє право теж" від ECHR in Lviv. Одна із авторок та співзасновниць феміністичного шкільного щоденника "Feminist school planner". Авторка Програми пріоритезації захисту прав людини у загальній середній освіті у м. Львів та порадника для студенток/ів "Дискримінація – це не ок. Вчимося виявляти і протидіяти".

Створює спеціалізовані освітні гендерно-правові програми та навчальні продукти з тем протидії сексизму, харасменту, домашньому насильству, гендерній дискримінації та "мові ворожнечі".

Модераторка публічних заходів та  ведуча серії відео під назвою "Як захистиТИсь від домашнього насильства"

 Членкиня правління ГО "Молодіжна демократична асоціація "ЙОДА", консультантка з права та контент-мейкерка Освітнього центру з прав людини у Львові.

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: [email protected]


Місцезнаходження