Карбовська Наталія

Photo

Карбовська Наталія

  • Гендер, Гендерна демократія, Гендерна рівність, Громадська діяльність
  • Київ

Інформація

Посада

Співзасновниця та директорка із стратегічного розвитку Українського Жіночого Фонду, громадська активістка, волонтерка.

Освіта

Закінчила Київський політехнічний інститут. Навчалася у Міжрегіональній Академії Управління Персоналом.

Досвід та проєкти

У 1994—2001 роках працювала у Міжнародному фонді "Відродження" спочатку як координаторка, а пізніше директорка програми "Схід-Схід". Згодом там очолила жіночу програму. Є співзасновницею і протягом 7 років головою Правління Українського Жіночого Фонду (УЖФ).

Протягом 20 років УЖФ залишається чи не єдиним українським фондом, який системно та послідовно підтримує жіночі і феміністичні організації в Україні з особливим наголосом на розвиток місцевих організацій.

Наталія входила до правлінь Міжнародної мережі жіночих фондів «Prospera», Українського форуму благодійників, Європейської мережі гендерної політики, Women’s Funding Network.  

Є радницею Глобального Жіночого Фонду (Global Fund for Women).

З 2001 року працює в напрямку підтримки економічного розвитку жінок спочатку як радниця з гендерних питань в проекті USAIDBIZPRO, а пізніше як заступниця директора і згодом директорка проекту USAID "Жіночий економічний розвиток". З 2006 займається також питаннями репродуктивного здоров'я і репродуктивних прав жінок в проектах USAID "Разом до здоров'я" і "Здоров'я жінок України".

Наталія переконана що голоси жінок та дівчат повинні відігравати ключову роль у процесах соціальних перетворень, а жіночі фонди відіграють важливу роль у цьому, забезпечуючи жінкам і дівчатам доступ до ресурсів, експертизи і структурної підтримки.  

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою:


Місцезнаходження