Гвоздович Юлія

Photo

Гвоздович Юлія

  • Громадська діяльність, Молодіжний активізм, Політика, Права жінок, Регіональний розвиток
  • Львів

Інформація

Посада

Громадська діячка, співзасновниця і голова ГО "Батьки в дії", жіночого руху "За гідні пологи", координаторка Української жіночої демократичної мережі IRI на Львівщині. Співзасновниця та голова платформи "Час громад". Національна експертка Ради Європи в Україні з питань місцевої демократії. Кандидатка економічних наук, пластунка.

Освіта

Навчалася на економічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка. Закінчила аспірантуру в Інституті регіональних досліджень НАН України. Кандидатка економічних наук. Учасниця програми Богдана Гаврилишина "Молодь змінить країну" та навчальних програм в ІЛУ УКУ, Інституту Політичної освіти, Swedish International Centre for Local Democracy (ICLD).

Досвід та проєкти

З 11 років є пластункою, у 22 роки стала першою жінкою, яка очолила Морську раду "Пласту" в Україні. Депутатка Львівської міськради у 2015-2020 роках. Голова постійної комісії законності, депутатської діяльності та свободи слова (2015-2020). Спільно із ГО "Чесно" співініціаторка запровадження громадського бюджету у Львові. З 2013 року - членкиня асоціації учасників програми "Молодь змінить Україну" Благодійного фонду Богдана Гаврилишина. З 2014 року є співініціаторкою громадського руху активних батьків "Львів дружній до сімей і дітей". Також - ініціаторка руху "За гідні пологи". Співзасновниця та голова ГО "Батьки в дії". Керівниця проєктів розвитку громад у ГО "Українська галицька асамблея".

Упродовж 2016-2018 років була головою Львівського міського осередку Української галицької партії та членкинею Політради партії. У 2019 році балотувалась до Верховної Ради України 9-го скликання, але не пройшла.

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: [email protected]


Місцезнаходження