Гуревич Ірина

Photo

Гуревич Ірина

Математична лінгвістика

  • Інформатика
  • Дармштадт-Вінниця

Інформація

Українська професорка комп'ютерних наук і директорка Knowledge Processing Lab.

Освіта:

1993—1998 роки — вивчала англійську та німецьку філологію у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського.

1998—2001 роки — стипендія від Німецької служби академічних обмінів (DAAD) та федеральної держави Північний Рейн-Вестфалія для участі в університеті Дуйсбурга-Ессен, Німеччина.

Досвід та проекти:

В даний час вона викладає в Дармштадтському технічному університеті.

2001—2005 Наукова співробітниця докторантури в Європейській медіа-лабораторії та дослідженні EML (тепер Інститут теоретичних досліджень в Гейдельберг — HITS), Німеччина.

2003 рік — Докторат з комп'ютерної лінгвістики в університеті Дуйсбурга-Ессен.

2005—2007 роки — менеджмент наукового співробітника в університетському дослідницькому проекті: E-Learning, в Технологічному університеті Дармштадта, Німеччина.

З 2007 року очолює Німецький дослідницький фонд (DFG), група Еммі Ньотер у відділі комп'ютерних наук в Технологічному університеті Дармштадта.

2008—2009 роки — Фонд Volkswagen Lichtenberg Професор повсюдної обробки знань на кафедрі комп'ютерних наук в Технологічному університеті Дармштадта.

З 2009 року — Фонд Volkswagen Lichtenberg Професор обробки знань на кафедрі комп'ютерних наук в Технологічному університеті Дармштадта.

Її стаття 2008 року про вилучення лексичної семантики з Вікіпедії та Вікісловника викликала значний інтерес до подальшого вивчення. Є авторкою робіт про головні віхи лексичних знань: основи та програми.

Додаткова інформація:

Особистий сайт

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: gurevych@ukp.informatik.tu-darmstadt.de


Місцезнаходження