Гориславець Лариса

Photo

Гориславець Лариса

Регіональна політика, моніторинг закупівель і місцевих політик

  • Громадська діяльність, Медіа, Регіональна політика
  • Кременчук, Полтавська обл.

Інформація

Посада

Депутатка Кременчуцької міської ради. Журналістка-фрілансерка. Проєктна менеджерка в ГО Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр "Європейський клуб". Тренерка з освіти з прав людини та освіти для демократичного громадянства ОДГ/ОПЛ. 

Освіта

Навчалась у Полтавському педагогічному інституті, факультет української філології. Закінчила заочний курс Всеукраїнської програми "Демократична школа", сертифікат тренерки з ОДГ/ОПЛ.

Досвід та проєкти

Із серпня 2018 до 2021 року – тренерка Всеукраїнської програми "Демократична школа". Це програма підтримки освітніх реформ в Україні, спрямована на системні демократичні зміни. У ході програми здійснювала навчання, менторство та супровід кількох шкіл, що розробляли план змін в напрямках учнівського самоврядування, впровадження ОДГ/ОПЛ в освітній процес, розвиток партнерства між школою, батьками та громадою. 

У 2019 році була залученою тренеркою в проєктах "Школа громадської активності" для представників громадських організацій та ініціативних груп від ОТГ громад-партнерів Програми DOBRE на Кіровоградщині. Тематика: залучення ресурсів для громад, адвокація, краудфандинг.

У 2019 році була залученою тренеркою у національному проєкті від Українського культурного фонду "Школа культурного менеджменту та креативних індустрій" для менеджерів культури. Тематика: проєктний менеджмент. З 2016 року бере участь в організації Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA в Кременчуці та околицях, фасилітаторка обговорень кіно.

Упродовж 2019 року — координаторка моніторингу бюджетних закупівель у галузі інфраструктури міста Кременчука.  З 2015 року і до цього часу журналістка-фрілансерка. Працювала як розслідувачка, готувала статті щодо корупційних зловживань на місцевому рівні. 

З 2015 року – менеджерка антикорупційних проєктів ГО КІПЦ "Європейський клуб". Займалася моніторингом закупівель, місцевих політик.

2016 - медіа-тренерка у проєкті "Нові сусіди. Інтеграція ВПО у локальні громади Полтавщини". 

2005 – 2011 – журналістка газети "Кременчуцька Панорама".

1999 - 2005 – учителька української мови та літератури в школі.

Професійні нагороди: 

2008 – Перша премія в Міжнародному конкурсі журналістів на тему прав людини від

Фонду Німеччини "Пам’ять, відповідальність, майбутнє" (Берлін).

2009 – Перша премія в Національному конкурсі журналістів на тему прав людини.

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: [email protected]


Місцезнаходження