Гольцберг Катерина

Photo

Гольцберг Катерина

Психологія

  • Психологія
  • Київ

Інформація

Психологиня вищої категорії, аналітична психологиня. Консультації з питань сімейних проблем: розлучення, психологічні травми, труднощі шкільного навчання і адаптаційних процесів, вікові кризи, аутизм, депресії, психосоматичні розлади, профорієнтація підлітків.

Освіта
Магістриня психології (МАУП - 2001р.) Сертифікат Мокпо "Психотерапія дітей та підлітків. Поєднання символдрами з ігровою і пісочною психотерапією" (300 годин). Сертифікат Московської Асоціації Аналітичної Психології про проходження теоретико-супервізійного курсу "Аналітична психологія К.Г. Юнга і основи сучасного психоаналізу "(440 годин).

Досвід і проекти
Досвід роботи - 14 років. Експертка-консультантка і авторка газети "Дзеркало Тижня", "Сегодня", телеканалу "Магнолія ТV", "Україна", "TVi", Радіо "Ера". Читає лекції для батьків проекту "Діалог з батьками", в "Школі мам" Chicco. Проводить навчальні семінари для психологів, педагогів і батьків по нейропсихологічному супроводу навчання, подолання шкільної неуспішності, вивчення латерального профілю.

Адреса кабінету:
м. Київ, вул. Максима Кривоноса 27 (Солом'янський район)

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: goltsberg@ukr.net


Місцезнаходження