Гоч Інна

Photo

Гоч Інна

Іхтіологія, біологія

  • Іхтіологія, Біологія, Екологія
  • Тернопіль

Інформація

Посада

Біологиня, іхтіологиня, популяризаторка науки.

Освіта

Закінчила Інститут рибного господарства НААНУ. Кандидатка біологічних наук. Основні напрямки наукових досліджень – видове різноманіття риб, екологія риб. Регіон досліджень: середня течія Дністра та притоки.

Навчалася в Тернопільському національному педагогічному університеті.

Досвід та проєкти

Начальниця відділу використання та відтворення водних ресурсів Головного державне агентство охорони, відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Тернопільській області. Діяльність та обов'язки: управління природоохоронними заходами, участь у конференціях, написання науково-інформаційних статей, наукові дослідження в галузі іхтіології та екології.

06.2012 - 10.2014 рр. Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського, кафедра медичної біології. Посада: асистентка кафедри медичної біології. Діяльність та обов'язки: навчальна робота зі студентами, проведення лекцій та практичних занять, тестування, участь у конференціях, написання науково-інформаційних статей, наукові дослідження в галузі іхтіології та екології.

01.10.2016 р. – по теперішній час: координаторка проекту EU LIFE "Sustainable protection of lower Danube sturgeons by preventing and counteracting poaching and illegal wildlife trade". Діяльність та обов'язки: підтримка національних проектів; дослідження, інформація та збір даних; технічний досвід у плануванні діяльності; матеріально-технічне забезпечення проектної діяльності; організація та підтримка діяльності з розбудови спроможності працівників правоохоронних органів: організація та підтримка діяльності проекту з громадянським суспільством та учасниками ринку; організація проведення дослідження ринку на національному рівні; ведення та підтримка роботи з пресою.

01.09.2017 р. – по теперішній час: засновниця навчального курсу та онлайн-курсу для дітей 9-13 років "Life science for kids", що має на меті викликати та в подальшому підтримувати зацікавлення живою природою та створити міцну основу для вивчення природничих наук. Слухачі курсу слухають короткі лекції, дискутують, відповідають на запитання вікторин, ставлять та обговорюють результати експериментів, диляться навчальні відео та мультфільми на відповідну тематику. Наповнення курсу: короткі уроки та відеопрезентації. Курс доповнюється вікторинами-тестами, які доповнять уявлення слухачів про представлені наукові факти.

Також працює у команді WWF.

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: [email protected]


Місцезнаходження