Гінзула Мар'яна

Photo

Гінзула Мар'яна

Геоекологія

  • Геологія, Екологія, Наука
  • Тернопіль

Інформація

Освіта

У 2005-2009 роках завершила навчання з відзнакою у бакалавраті Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка за спеціальністю "Екологія та охорона навколишнього середовища".

У 2010-2013 роках завершила навчання на денній формі аспірантури за спеціальністю "Конструктивна географія та раціональне використання природних ресурсів".

У листопаді 2015 року успішно захистила кандидатську дисертацію на тему "Регіональний еколого-географічний аналіз промислового природокористування (на прикладі Тернопільської області)" у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

У лютому 2016 року присвоєно науковий ступінь кандидата географічних наук.

Досвід та проєкти

Асистентка кафедри геоекології та методики викладання екологічних дисциплін Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. У 2011-2016 роки працювала асистентом кафедри геоекології та методики викладання екологічних дисциплін Тернопільського національного педагогічного університету.

Навчальні курси: "Основи сталого розвитку", "Екологічне виховання", "Екологічне страхування", "Екологічні проблеми водокористування", "Екологічні ризики та їх оцінка", "Конструктивна географія".

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: [email protected]


Місцезнаходження