Гербіш Надія

Photo

Гербіш Надія

Письменниця, перекладачка

  • Література, Міжнародні права, Переклад
  • Збараж

Інформація

Письменниця, перекладачка, журналістка, кураторка з міжнародних прав американської компанії "Mosaic Rights Management" для Східної Європи та Нордичних країн. Активно відстоює інтегративний підхід у публічних дискусіях в академічній, культурній та теологічній спільнотах України та за кордоном.

Освіта:

Першу вищу освіту здобула в Київському національному лінгвістичному університеті в 2010 році як викладачка англійської мови та світової літератури.

Другу – на факультеті Міжнародних та політичних досліджень Лодзького університету в 2017-му як фахівчиня з американістики та мас-медіа, зосередившись на проблемі освітніх практик в інтеграції біженців.

Досвід та проекти:

Авторка низки книжок для дорослих та дітей, серед яких "Теплі історії до кави", "Мене звати Мар’ям", "Одного разу на Різдво", "Мандрівки з Чарівним Атласом: Венеція", "Мандрівки з Чарівним Атласом: Гринвіч", "Пуанти для Анни" та ін.

Надійчині праці були відзначені в численних академічних та популярних журналах (зокрема, журналі "Forbes", "Український Тиждень", "Країна").

Переклала два десятка книжок високого профілю з англійської – зокрема "Ключові рішення" Дж. В. Буша, "Шлюб, про який ви завжди мріяли" Ґ. Чепмена, "Розвиваючи лідера в собі" Дж. Максвелла, "Снайпер Арафата" Тасса Саади, "Психологія та християнство: 5 поглядів" під редакцією Еріка Л. Джонсона.

Попередньо працювала журналісткою, книжковою оглядачкою, головною редакторкою видавництва "Ездра" та керівницею україномовних проектів видавництва "Брайт Стар Паблішинг", викладачкою у коледжі Університету "Україна" на спеціальності "Видавнича справа".

Як фотограф Надійка ілюструвала кілька книжок для видавців із України, США та Канади, зокрема, "Found" Карен Кінгсбері – американського бестселера за версією "New York Times".

Книжки Надії Гербіш стали українськими бестселерами й були відзначені національними та міжнародними нагородами. Кілька дитячих книжок вийшли також шрифтом Брайля та видані в аудіо-форматі для використання в програмах інклюзивної освіти.

Матеріали про Надію Гербіш:

 

 

 

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: hudozhnytsya@gmail.com


Місцезнаходження