Герасим'юк Ольга

Photo

Герасим'юк Ольга

Медіа

  • Журналістика, Медіа, Телебачення
  • Київ

Інформація

Журналістка, ведуча телевізійних програм, телевізійна менеджерка, народна депутатка України 5-го і 6-го скликань. Перша заступниця голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Освіта:

Закінчила з відзнакою факультет журналістики Київського державного університету імені Т. Шевченка. Навчалася в Дипломатичній академії (магістриня зовнішньої політики).

Досвід та проекти:

17 років працювала в друкованій пресі. Проходила стажування у США: USNews&WorldReport; GannettNewsService (Вашингтон); Голландії; Член журі премії Книга року ВВС.

У липні 1995 року почала працювати на телебаченні у програмі "Післямова" (ТК "Нова Мова").

З 1996 року — автор і ведуча телеканалу "1+1", де втілила в життя проекти "Проти ночі", "Особливий погляд", "Версії Ольги Герасим'юк", "Хочу і буду", "Іду на ви", численні спецпроекти і одне з найпопулярніших в Україні ток-шоу "Без табу", що втримувалося на екрані 10 років.

Входить до Національної спілки журналістів України.

Є кураторкою проекту "Школи Лохвицького земства за проектом О. Сластіона". Разом з іншими активістами та архітекторами відшукує школи за проектом О. Сластіона у Полтавській області та вносить подання про присвоєння їм пам'яток архітектури.

Матеріали про Ольгу Герасим'юк:

Стаття у Вікіпедії

Авторські матеріали на Opinion

Ольга Герасим’юк: "Людям хочеться говорити, а не дивитися, як випендрюється ведучий"

 

 

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою:


Місцезнаходження