Федина Софія

Photo

Федина Софія

Аналітика, політологія

  • Музика, Політика
  • Львів

Інформація

Українська співачка і телеведуча, політикиня, громадська діячка, член Президії Світової федерації українських лемківських об'єднань, політолог-міжнародник. Народна депутатка України IX скликання.

Освіта:

2000—2005 — навчалася у Львівському національному університеті імені Івана Франка на факультеті міжнародних зв'язків. Закінчила з відзнакою, за спеціальністю політолог-міжнародник, перекладач.

Липень–серпень 2004 — навчалася у Міжнародній літній школі Віденського університету, закінчила з відзнакою.

Лютий–грудень 2008 — навчалася на стипендіальній програмі польського уряду у Центрі Східноєвропейських студій Варшавського університету. Захистила дипломну роботу на тему: "Історична пам'ять як державна політика: на прикладі проблеми примирення ветеранів ОУН-УПА та радянських ветеранів".

21 травня 2010 захистила дисертацію на тему "Концепції миру в міжнародних зв'язках та їх реалізація" та отримала звання доктора філософії з політичних наук.

Досвід та проекти:

У 2002—2005 перебувала на посаді заступника голови Львівського краєвого представництва Міжнародної молодечної громадської організації Європейський Молодечний Парламент. Як делегатка від цієї організації брала участь у засіданнях Об'єднаної Ради Світової Молоді, Оксфорд.

Лютий–жовтень 2010 — авторка та ведуча політично-аналітичної програми "Погляд з Високого замку", Львівська обласна державна телерадіокомпанія.

Доцентка кафедри міжнародних зв'язків і дипломатичної служби Львівського університету ім. Франка.

З березня 2014 року волонтер АТО/ООС.

Лавреатка Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України (2017).

 

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою:


Місцезнаходження