Дурнєва Тетяна

Photo

Дурнєва Тетяна

Внутрішньо переміщені особи

  • Міграція
  • Київська область

Інформація

Виконавча директорка громадської організації "Група впливу".

Освіта

Донецький національний університет, спеціальність - політологія (2004).

Сертифікатна програма "Управління неприбутковими організаціями" (Інститут лідерства та управління Українського Католицького Університету, Львів, 2011-2012 р).

Неформальна освіта, тренерська підготовка
• "Глобальний контроль над тютюном" (Балтимор, США, червень 2013 рік).
• "Пропаганда здорового способу життя" (Каліфорнія, США, 2011 рік).
• Тренінг для тренерів членів окружних та дільничних виборчих комісій (Міжнародна фундація виборчих систем IFES, Київ, 2014р.).
• Українська школа політичних студій (Київ, Львів, Одеса, Страсбург, 2014 рік).
• Школа державного управління (2015р).
• Низка тренінгів з адвокасі (Україна, 2006-2014 р).
• Курс "Прозорість влади: доступ до інформації та участь в прийнятті рішень" (Інститут медіа-права, 2012 р).

Досвід та проекти

Працює в громадському секторі з 2001 року.

Керівниця напрямку захисту прав та інтересів громадян в Донецькій обласній організації Всеукраїнської громадської організації "Комітет виборців України" (2006-2016).

Експертка Інституту суспільно-економічних досліджень з питань внутрішньо переміщених осіб.

До червня 2014 року працювала на території міста Донецьк. У рамках програми "Безпечне місто" організувала та провела громадські слухання в Донецькій міській раді "Безпека дорожнього руху", внаслідок яких в 5 разів було збільшено бюджет міста в цій сфері, в комісію з питань безпеки дорожнього руху були включені представники громадськості, кількість місць концентрації ДПТ зменшилась з 247 (у 2007 році) до 37 (у 2013 році), з’явилась соціальна реклама тощо.

З 2012 року після проведення першого міні-референдуму в Донецьку з питань велодоріжок очолила адвокаційну кампанію з розвитку велосипедної інфраструктури міста. Внаслідок проведення консультацій з громадськістю була розроблена та прийнята Концепція розвитку велосипедної інфраструктури міста Донецьк, закладені кошти в бюджет, розпочато будівництво велосипедних доріжок та встановлення велопарковок.

З 2011 року очолювала проект "Донецьк без тютюнового диму" та Коаліцію "Донбас без тютюнового диму" задля впровадження закону про заборону куріння. Були проведені громадські слухання, широка інформаційно-просвітницька кампанія, системна робота з місцевою владою, міліцією, Інспекцією з захисту прав споживачів, спортивними та навчальними закладами та закладами ресторанного господарства.

З 2006 року керувала ініціативними групами громадян для будівництва дитячих майданчиків та ремонту дитячого садочка.

У лютому 2014 року провела адвокаційну кампанію з метою відміни свята горілки в парку культури та відпочинку у Донецьку.

З грудня 2013 по червень 2014 року – співорганізаторка та ініціаторка численних проукраїнських заходів в Донецьку, заступниця голови Комітету патріотичних сил Донбасу (березень-травень 2014р.).

У Києві замається захистом прав внутрішньо переміщених осіб, зокрема, виборчими правами.

Ефіри з Тетяною Дурнєвою на Громадському радіо

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: Donetsksafecity@gmail.com


Місцезнаходження