Дупешко-Джус Юлія

Photo

Дупешко-Джус Юлія

Державне управління, децентралізація

  • Вибори, Гендер, Гендерна освіта, Громадська діяльність, Громадянська освіта, Держ. управління, Децентралізація, Фасилітація
  • Заставна, Чернівецька область

Інформація

Посада

Виконавча директорка "Razom.online - ГО "Кроки до майбутнього"".

Освіта

Закінчила Чернівецький педагогічний коледж імені Осипа Маковея (початкове навчання, педагогиня-організаторка) (1996-2000).

Отримала дипломи бакалавра та магістерки Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, педагогічний факультет (2000-2004).

Здобула диплом магістрерки юридичного факультету Чернівецького національного університет імені Юрія Федьковича (податкове законодавство) та магістерки педагогічного факультету ЧНУ імені Юрія Федьковича (2004-2006).

Сертифікаційні програми

2008-2009: серія тренінгів для депутатів/ток місцевих рад (Інститут політичної освіти).

2016: чотирьохденний тренінг із питань децентралізації (м.Київ). Майстерня активних громадян (Чернівці).

2015: тренінг NDI "Жінки в політиці. Підготовка до виборчого процесу".

2016-2018: участь в навчальній програмі "Політичне українське лобі жінок". У рамках даного навчання пройшла 6 трьохденних тренінгів ("Вибори та виборча кампанія"; "Участь жінок в політиці: від формального представництва до впливу на прийняття рішень"; "Права людини та гендерна рівність"; "Комунікаційні стратегії в роботі кандидатки"; "Управління проектами"; "Робота органів місцеве самоврядування та бюджет участі").

Впродовж 2017 цикл тренінгів від NDI (тематика- внутрішньопартійні комунікації; організація виборчого процесу; розбудова партійних осередків). Березень 2017: форум мережі вільних місцевих політиків "Електронне врядування на місцевому рівні" (м.Дніпро). Червень 2017 Форум посилення місцевої демократії (Інститут політичної освіти, м.Київ); Перший форум жінок-депутаток центрального регіону України (Хмельницький).9-11 червня 2017 Форум мережі вільних місцевих політиків у Тернополі на тему: "Комунальні підприємства в Україні".

Липень 2017: Школа лідерів місцевих громад від Української школи політичних студій.

Вересень 2017 року - учасниця Школи для державних службовців, депутатів місцевих рад в рамках Ялтинської Європейської Стратегії YES-2017.

Сертифікована програма - Школа DESPRO "Жінки - лідерки місецвого самоврядування".

Досвід та проєкти

Стажування: Комітет ВРУ з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування (лютий 2018). У 2006-2010,2015-2018: Депутатка Заставнівської міської ради; голова фракції. З грудня 2013 року до 2014 голова Заставнівської районної ГО "Майдан". Голова Ради Майдану в Заставнівському районі. З 2015 року Виконавча директорка ГО "Кроки до майбутнього". Членкиня робочої україно-польської групи з розробки Стратегії розвитку Заставнівського району. З 2016 року організаторка Жіночого клубу у місті Заставна. Тренінги з гендерних питань. Модераторка локальних міжнародних круглих столів із питань співпраці Україна-Німеччина-Італія, менеджерка проєкту "Сила громади в знаннях та дії: передовий досвід Сходу Заходу". Провела серію тренінгів для представників місцевої влади з питань надання послуг; питань децентралізації; консультування представників ОМС Заставнівського району.

З вересня 2018 регіональна координатора проєкту "Відкривай Україну" в Чернівецькій області. Співорганізаторка Форуму жінок Буковини. Фасилітаторка гри "Бути жінкою" (м.Чернівці). Експертка з питань моніторингу дій місцевої влади у проєкті "Громаді – ДОБРО(і)ЧЕСНУ ВЛАДУ" (2018-2019 рр).

Провела серію тренінгів з питань децентралізації та надання послуг на місцях для представників влади та громадськості ОТГ Заставнівського району (2019 р.). З квітня 2019 менеджерка проєкту з АМУ та ІRЕХ "Моя громада – мій добробут" у Кострижівській ОТГ.

Систеатично бере участь в Форумах мережі вільних місцевих політиків/політикинь.

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: [email protected]


Місцезнаходження