Думанська Вікторія

Photo

Думанська Вікторія

Права людини, моніторинг

  • Наука
  • Київ

Інформація

Українська науковиця і громадська діячка. Координаторка Руху ЧЕСНО.

Освіта:

Закінчила Тернопільський економічний університет (менеджмент організацій) та аспірантуру Київського економічного університету. Стажувалась у США, Норвегії, Данії, Швеції, Туреччині та Грузії. 2010 року захистила кандидатську дисертацію "Освіта як чинник поліпшення демографічної ситуації".

Досвід та проекти:

2008—2015 — працювала у Київській школі економіки, де запустила навчальну програму з розвитку жіночого лідерства "Агроледі", програми обміну досвідом для молодих підприємців України та Норвегії, студентські обмінні програми між Україною та Швецією.

2010—2013 — старший викладач кафедри соціально-трудових відносин у Київському економічному університеті. Викладала дисципліни "Економіка праці та соціально-трудові відносини", "Людський розвиток".

З 2014 року працює на посаді старшого наукового співробітника Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України. Сфера наукових інтересів: народжуваність, пронаталістська політика, соціальна політика. Авторка понад 30 наукових публікацій.

Член комісії для атестації поліцейських (переатестація керівного складу обласних управлінь Національної поліції та Департаменту економічної та кібернетичної безпеки) на громадських засадах у травні 2016 — лютому 2017.

З 2019 року співпрацює із Світовим банком у проекті з питань залучення громадян до прийняття рішень та оцінювання якості надання медичних послуг.

Як громадська активістка Думанська веде боротьбу за збереження Біличанського лісу в Святошинському районі міста Києва.

Один з лекторів відеокурсу "Як обирати, аби не шкодувати" на освітній платформі Prometeus.

Колумністка "Української правди", "Нового времени".

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: irena.vivchar@gmail.com


Місцезнаходження