Доманська Алла

Photo

Доманська Алла

Регіональна політика

  • Інклюзія, Гендерна рівність, Культура, Регіональна політика
  • Луцьк

Інформація

Посада

Депутатка Луцької міської ради. Членкиня постійної комісії з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови. Членкиня міжфракційної депутатської групи "Рівні можливості".

Освіта

Навчалась у Волинському державному університет імені Лесі Українки, факультет романо-германська філологія.

Закінчила Національну академію керівних кадрів культури і мистецтв, Інститут практичної культурології та арт-менеджменту, кафедра арт-менеджменту та івент-технологій.

Досвід та проєкти

Режисерка інклюзивної музичної вистави за п’єсою Марійки Підгірянки "У чужому пір’ї" в рамках реалізації проєкту за підтримки Українського культурного фонду (2021 р.). Авторка ідеї й членкиня оргкомітету мандрованого фестивалю "З родинного джерела", що відбувався в 4-ох селах Луцької МТГ (2021 р.). Ініціаторка й режисерка проєкту "Леся Українка: мій шлях". У рамках проєкту створено 16 музичних творів за віршами Лесі Українки у виконанні 12-ти колективів та окремих виконавців, відзнято 16 музичних відео на ці композиції, зроблено 16 графічних втілень цитат з листування, зрежисовано музичний фільм, проведено концерт до дня народження поетеси й концерт-презентацію аудіодиска (2021 р.).

У 2020 році була обрана депутаткою Луцької міської ради. Була експерткою експертної ради Українського культурного фонду.

У 2019 році розпочала роботу в культурно-мистецькому центрі "Красне" комунального закладу Палац культури міста Луцька Луцької міської ради. Режисерка та співорганізаторка інклюзивного проєкту "Пригоди ХромоСоні" (2019 р.).

Фінансова і технічна координаторка фестивалю "Князівський бенкет" (2017-2019 рр.). Керівниця та викладачка у дитячій театральній студії "ДогориДриґом" (2017-2019 рр.). Фінансова і технічна директорка фестивалю "Ніч у Луцькому замку" (2016 р). Кураторка і технічна координаторка театрального фестивалю "Мандрівний вішак" (2013-2014 рр.та 2016-2019 рр.). Співзасновниця театру "Гармидер".  

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: [email protected]


Місцезнаходження