Чернецька Тетяна

Photo

Чернецька Тетяна

Гендерна освіта

  • Гендер, Гендерна освіта, Гендерна рівність
  • Харків

Інформація

Посада

Проєктна менеджерка Центру гендерної культури. Кандидатка соціологічних наук, доцентка Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут", виконавча директорка громадської організації "Агенція змін "Перспектива".

Освіта

Вивчала соціологію у Харківському державному університеті.

Досвід та проєкти

Членкиня Соціологічної асоціації України.

Брала участь у міжнародному проєкт "Сприяння реформ і соціальних послуг в Україні"( 2006-2007); проєкті Партнерства Університету штату Айова (США) і Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна з розвиткуґендерноїосвіти (2003-2006); проєкті Партнерства Університету штату Айова (США) і Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" з адаптації жінок-вчених до нових економічних умов (2002-2005); міжнародному проєкті "Організаційні і методичні аспекти профілактики наркоманії серед молоді. Заходи в Україні, Німеччині, Іспанії і Росії" (2000-2002).

Сфера наукових інтересів: ґендерний і класовий аспекти соціальної нерівності, соціальна відповідальність бізнесу, соціологія маркетингу і реклами, студенти у процесі освіти. Авторка більш, ніж 30 наукових публікацій

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: [email protected]


Місцезнаходження