Бобохідзе Морета

Photo

Бобохідзе Морета

Права людини у Грузії

  • Гендер, Гендерні дослідження, Гендерна демократія, Гендерна освіта, Гендерна політика, Міжнародна експертиза, Права жінок, Права людини
  • Тбілісі, Грузія

Інформація

Посада

Офіцерка програм Євразії в Civil Rights Defenders

Освіта

Навчалася у Гризинському інституті громадських справ. Була стипендіаткою британського уряду та має ступінь магістра з кримінального правосуддя та пенології в 2015-2016 роках в Університеті Стратклайда, Шотландія.

Досвід та проєкти

Морета має 15-річний досвід роботи в державному та неурядовому секторі Грузії та на міжнародному рівні у сфері верховенства права, з особливим акцентом на питаннях гендерної рівності, просування та захисту прав людини. Вона отримала LL.M. в галузі кримінального правосуддя та пенітенціарних змін в Університеті Стратклайду, Великобританія за програмою Чівнінг (2015-2016). Морета є експерткою Національного превентивного механізму при Громадському захиснику Грузії та займається моніторингом ситуації з правами людини та поводженням із затриманими, ув’язненими або іншими особами, позбавленими волі, та засудженими в установах закритого типу. Морета співпрацює з ОБСЄ/БДІПЛ та спостерігає за виборами в Грузії та США. Вона працює експертом з ґендерних питань та розробляє політику, рекомендації щодо впровадження ґендерного підходу в програмування, впровадження та моніторинг діяльності та проектів.

Проводить тренінги для різних цільових аудиторій, включаючи НУО та приватний сектор, у сферах реформи державного управління, прав людини, міжнародних та національних механізмів моніторингу, гендерної рівності, трудових прав жінок та розширення економічних можливостей. Є співавтором різних посібників для пенітенціарної системи та системи пробації, а також опублікувала кілька статей про розширення економічних можливостей жінок.

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: [email protected]


Місцезнаходження