Бардяк Євгенія

Photo

Бардяк Євгенія

Регіональна політика

  • Громадська діяльність, Політика
  • Івано-Франківськ

Інформація

Посада

Депутатка Івано-Франківської обласної ради, громадська діячка, лікарка.

Освіта

Закінчила Івано-Франківський державний медичний університет. Захистила дисертацію та отримала ступінь кандидатки медичних наук.

Досвід та проєкти

Має досвід громадської діяльності понад 20 років. Очолює громадську організацію "Молода Просвіта Прикарпаття". Керувала проєктами зі створення громадських просторів у малих громадах та допомоги медикам у час пандемії COVID-19. Протягом пів року при допомозі міжнародних донорів було відкрито 16 кімнат відпочинку у медзакладах Прикарпаття для працівників, які на передовій у боротьбі з коронавірусною інфекцією.

Співавторка трьох видань, де описує доступ до медичної допомоги в час воєнних дій. Отримала стипендію та вивчала у Страсбурзькому університеті (Франція) права людини в медичній практиці. Випускниця програми Конгресу США "Відкритий світ", де вивчала досвід впровадження громадянської освіти у середній школі. Також проходила стажування у Польщі, Німеччині, Бельгії, Македонії, Сербії, Естонії, Литві та інших країнах світу. Прихильниця рівного залучення жінок і чоловіків у політичні та суспільні процеси, починаючи з малих громад.

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою:


Місцезнаходження