Бардіна Марина

Photo

Бардіна Марина

Гендерна політика

  • Гендер, Гендерна політика, Громадська діяльність
  • Київ

Інформація

Посада

Народна депутатка України IX скликання. Заступниця голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва, голова підкомітету з питань дотримання Україною міжнародних зобов'язань у сфері захисту прав людини та гендерної політики. Членкиня Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи, членкиня комітет ПАРЄ з рівності та недискримінації.

Освіта

Здобула ступінь магістра з міжнародного права в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету  ім. Т. Шевченка. Отримала ступінь магістра з соціологію у Національному університеті “Києво-Могилянська академія”.

У 2017 році стала випускницею програми стажування The James S. Denton Transatlantic Fellowship (Вашингтон, США) та пройшла стажування у штабквартирі International Republican Institute.

2015 року пройшла навчання на проєкті The Visegrad Academy for Political Leadership.

Досвід та проєкти

Вивчала місцеве самоврядування та процедуру створення і функціонування громад в Австрії, учасниця Асоціації програми "Молодь змінить Україну" благодійного фонду Богдана Гаврилишина. Балотувалася до Вишеньківської сільської ради Бориспільського району Київської області.

З 2011 року академічно досліджує питання прав людини у сфері гендерної рівності. Авторка низки наукових статей на гендерну тематику.

У 2016-2019 роках була помічницею-консультанткою народного депутата України, працювала інтерном Національного демократичного інституту для міжфракційного депутатського об’єднання "ЄвроОптимісти" у парламенті VIII скликання. 

До обрання в парламент була експерткою з питань рівності прав і можливостей чоловіків та жінок у команді Президента України Володимира Зеленського. 

Після обрання народною депутаткою України стала співголовою міжфракційного депутатського об’єднання "Рівні можливості", покликаного відтворювати принципи гендерної рівності, та увійшла до складу міжфракційних об'єднань "Кримська платформа" та "Гуманна країна", створеного за ініціативи UAnimals для популяризації гуманістичних цінностей та захисту тварин від жорстокості.

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою:


Місцезнаходження