Бакалюк Тетяна

Photo

Бакалюк Тетяна

Фізіотерапія

  • Медицина
  • Тернопіль

Інформація

Освіта:

У 1988 році закінчила Тернопільський державний медичний інститут.

З 1988 до 1990 року - інтернатура за спеціальністю "Терапія".

В 2018 році захистила докторську дисертацію "Оптимізація реабілітаційного лікування у хворих на остеоартроз в залежності від структурно-функціонального стану кісткової тканини" за спеціальністю 14.01.33 – "медична реабілітація, фізіотерапія та курортологія".

У 1997 році захистила дисертацію і отримала науковий ступінь кандидата медичних наук. Тема дисертаційної роботи – "Клініко-патогенетичне обґрунтування застосування мікрохвильової резонансної терапії при первинному остеоартрозі" (спеціальність - 14.01.31– ревматологія).

У 1998 році курси спеціалізації "Ультразвукова діагностика" при Тернопільській державній медичній академії ім. І.Я.Горбачевського.

Досвід та проекти:

З 1991 до 1993 року працювала лікарем-терапевтом в АДЕМ України.

З 1994 до 1998 року працювала старшою лаборанткою на кафедрі госпітальної терапії, де була виконана кандидатська дисертація.

З 1999 року асистентка та завуч курсу медичної реабілітації кафедри терапії ФПО Тернопільської державної медичної академії ім. І.Я.Горбачевського.

З 2001 року – асистентка та завучка кафедри медичної реабілітації, фізіотерапії та курортології Тернопільської державної медичної академії ім. І.Я.Горбачевського.

В 2003 році курси спеціалізації "Фізіотерапія" при Кримському державному медичному університеті ім. С.І.Георгієвського.

З 2007 року - доцентка та завучка кафедри медичної реабілітації та спортивної медицини Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я.Горбачевського.

З 2013 року - доцентка та завучка кафедри медичної реабілітації Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я.Горбачевського.

Наукова діяльність:

Є авторкою 118 наукових робіт, 9 патентів, 3 нововведень, 2 методичних рекомендацій затверджених МОЗ, 10 актів впроваджень. Співавтор посібника "Медична реабілітація". Основні напрями наукових досліджень - медична реабілітація, ревматологія, фізіотерапія, остеопатія, кінезіологія, рефлексотерапія.

Додаткова інформація:

Стаття у Вікіпедії

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою:


Місцезнаходження