Бабкіна Катерина

Photo

Бабкіна Катерина

Література

  • Культура, Література
  • Київ

Інформація

Посада

Українська поетка, авторка прози, колумністка, сценаристка, драматургиня.

Освіта

Закінчила інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 

Досвід та проєкти

Авторка поетичних книг "Вогні святого Ельма", "Гірчиця", "Знеболювальне і снодійне", "Заговорено на любов", збірок оповідань "Щасливі голі люди", "Лілу після тебе", роману "Соня" та роману в оповіданнях "Мій дід танцював краще за всіх", нон-фікшину для дітей "Сила дівчат" (у співавторстві з Марком Лівіним) і дитячих повістей "Гарбузовий рік" та "Шапочка і кит".

У 2012 році за сценарієм Катерини Бабкіної було знято короткометражний фільм "Зло" в рамках проєкту "Україно, goodbye!". Наступного року була знята дебютна короткометражна стрічка "Жовта коробочка".

у 2015 за сценарієм Катерини Бабкіної було знято короткометражну стрічку "Кончений" (реж. Маргарита Кузьміна). У 2017 році у видавництві "КСД" вийшла книга Міка Вікінга "Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи" у перекладі Катерини Бабкіної. У червні цього ж року в ізраїльському видавництві "Хавер Лает" вийшла поетична збірка "Для всіх однакове попроси" у перекладі на іврит.

У 2015 році разом з Марком Лівіним ініціювала флешмоб #bookchallenge_ua, сутність якого полягала в тому, щоб прочитати за рік 200 книг. 

Тексти Катерини Бабкіної перекладено на іврит, польською, німецькою, англійською, шведською, французькою, чеською, іспанською, румунською, сербською та російською мовами, п'єси за її текстами ставилися в Києві, Відні та Женеві. 

Катерина Бабкіна співпрацювала й співпрацює як журналістка чи колумністка з різними виданнями в Україні та за кордоном – Esquire, Le Monde, Esquire, Harpers Bazaar, Українська Правда, Buro24/7, Бізнес, Фокус, Платформа, Bird in Flight тощо. Її літературні тексти друкуються в числених альманахах та антологіях в Україні, Європі, Британії та США.

Авторка навчальних курсів "Де беруть натхнення", "Школа натхнення", "Як написати та видати власну книжку". Авторка бейбі-блогу "Людина з дитиною".

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою:


Місцезнаходження