Бабенко Людмила

Photo

Бабенко Людмила

Історія України, краєзнавство

  • Історія, Освіта, наука
  • Полтава

Інформація

Посада

Викладачка Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка.

Освіта

Навчалася на історичному факультеті Полтавського державного педагогічного інституту імені В.Г. Короленка (з 2009 р. – Полтавський національний педагогічний університет).

Досвід та проєкти

З 1979 до 1987 р. працювала вчителем історії та суспільствознавства у загальноосвітніх школах Полтавської області. З 1988 року – на викладацькій роботі у Полтавському педагогічному інституті (обрана за конкурсом на посаду старшого викладача кафедри історії КПРС; після захисту кандидатської дисертації незмінно працювала на кафедрі історії України (до 1997 р. кафедра іменувалася історії України та народознавства).

З 1994 р. – доцентка, 2010 р. – на посаді професорки кафедри історії України, 2015 р. – завідувачка кафедри історії України. Упродовж 2002–2005 рр. навчалася в докторантурі ПНПУ імені В.Г.Короленка. а в травні 2015 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора історичних наук (тема «Органи державної безпеки у структурі взаємовідносин держави і Православної церкви в радянській Україні (1918 – середина 1950-х рр.)»). Має понад 300 наукових і науково-методичних публікацій. Є членом Національної спілки краєзнавців України з часу її відродження у 1990 р., членом Української асоціації релігієзнавців України.

Коло наукових інтересів Бабенко Л.Л. зосереджене на вивченні проблем новітньої історії України за радянської доби.

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: [email protected]


Місцезнаходження