Апасова Лора

Photo

Апасова Лора

Податкова система

  • Економіка, Консалтинг, Податкова система
  • Київ

Інформація

Посада

Сенаторка Європейського економічного сенату (EES), співзасновниця Асоціації платників податків України, членкиня правління Європейської Асоціації платників податків. Президентка Міжнародного комітету із захисту прав платників податків, голова Інформаційно-аналітичного центру компетенцій галузі сільського туризму.

Освіта

Навчалася у Лондонському університеті Метрополітен за спеціальністю "Громадське управління і економіка". Після закінчила Національну академію державного управління при Президентові України. У 2016 році вступила до Києво-Могилянської бізнес-школи. У 2017 році розпочала навчання в Університеті медичної освіти на соціальних наук у Лодзі (Польща),  де вивчає управління европейськими проектами в фінансовій перспективі 2014-2020.

Досвід та проєкти

Співзасновниця Асоціації платників податків України (1998 рік). З 2009 року - Офіційна і Уповноважена представниця Європейського Економічного Сенату в Україні. Координаторка української секції Європейського Економічного Сенату. У 2014 році заснувала компанію Strategy Invest, яка пропонує повний спектр послуг стратегічного фінансового консалтингу. З 2018 року - експертка Виконавчого агенства з питань освіти, аудіовізуальних технологій та культури Європейської комісії. З лютого 2020 року - радниця з міжнародних зв'язків Президента Асоціації платників податків України. Членкиня робочої групи з розробки стандартів діяльності прокурорів у сфері захисту інвестицій в Офісі Генерального прокурора України.

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: [email protected]


Місцезнаходження