Андрущенко Мирослава

Photo

Андрущенко Мирослава

Профілактика ВІЛ та інших соціально небезпечних захворювать

  • Волонтерська діяльність, Громадська діяльність, Громадянська освіта, Охорона здоров'я
  • Київ

Інформація

Посада

Менеджерка Міжнародного благодійного фонду "Альянс громадського здоров'я", Міжнародного благодійного фонду "Карітас України".

Освіта

Закінчила Київський державний університет імені Тараса Шевченка. Здобула диплом Інституту літератури НАН України: кандидатка філологічних наук. Навчалася у Вільному українському університеті (Мюнхен, Німеччина): студентка, літній семестр.

Університет Огайо: Отримала сертифікат Курс дистанційного навчання "Планування проєкту з використанням комунікацій за участю" в Університеті Огайо (США). Пройшла численні тренінги з проєктного менеджменту, написання грантових пропозиції, профілактики ВІЛ та вірусних гепатитів серед уразливих груп.

Досвід та проєкти

З 2007 року - менеджерка з поширення досвіду у МБФ "Альянс громадського здоров'я". Документування передового досвіду українських НУО, що працюють у сфері профілактики ВІЛ/СНІД. Повний процес підготовки річних звітів Альянсу-Україна, підсумкових звітів програми, звітів з оцінки, методичних настанов, аналітичних досліджень - координування всього процесу підготовки інформаційних матеріалів.

Співпрація зі ЗМІ, організація і проведення масових профілактичних акцій. Організація та проведення адвокаційних тренінгів – профілатика ВІЛ, гепатитів, туберкульозу, замісна підтримувальна терапія, особиста безпека на робочих місцях.

МБФ "Карітас України", фахівчиня відділу PR та залучення ресурсів (з 2006 і дотепер, часткова зайнятість, з перервами). Написання проєктних пропозицій з різних аспектів діяльності організацій. Розробка стратегій діяльності організації.

Інформаційний супровід проєктів організації SMARTWork/Ukraine Project (2005 - 2006) - інформаційний супровід проєкту профілактики ВІЛ на робочих місцях. Рада Міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) (1993 - 2005) - супровід програм стажування в США для студентів та науковців.

Інтерв'ю з Мирославою Андрущенко про ситуацію з ВІЛ в Україні.

Інтерв'ю з Мирославою Андрущенко про ситуацію з гепатитом в Україні.

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: [email protected]


Місцезнаходження