Андрійчук Іванна

Photo

Андрійчук Іванна

Математичні методи в психології

  • Освіта, наука, Психологія
  • Тернопіль

Інформація

Посада

Кандидатка психологічних наук, доцентка кафедри практичної психології Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка.

Освіта

Закінчила з відзнакою Тернопільський державний педагогічний інститут за спеціальністю "Математика та основи інформатики". У 1998–2002 роках навчалась в аспірантурі.

У травні 2003 року успішно захистила кандидатську дисертацію на тему: "Формування позитивної Я-концепції особистості майбутніх практичних психологів у процесі професійної підготовки".

У 2012 році закінчила з відзнакою магістратуру Тернопільського національного економічного університету за спеціальністю "Адміністративний менеджмент".

У 2001 – 2002 рр. закінчила базовий курс з Позитивної психотерапії та отримала сертифікат консультанта в напрямку позитивної психотерапії.

Досвід та проєкти

З листопада 2002 р. працює на кафедрі практичної психології Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка. Є авторкою робочих програм із психологічних дисциплін: "Математична статистика", "Математичні методи у психології", "Психологія управління" "Політична психологія", "Гуманістичні технології освіти". Опубліковано понад 50 наукових та навчально-методичних праць, методичний посібник "Математична статистика для психологів" та співавтор навчально-методичного посібника "Практика в системі професійної підготовки психологів", колективної монографії "Становлення культури життєвого самовизначення сучасної молоді: психологічна теорія і практика".

Проходила стажування при кафедрі психології Інституту філософської освіти і науки Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова жовтень-листопад 2009 року, при кафедрі педагогічної та вікової психології в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника листопад-грудень 2014 року.

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: [email protected]


Місцезнаходження