Абрамова Олена

Photo

Абрамова Олена

PR, організація заходів

  • Бізнес, Медіа, Реклама та PR
  • Біла Церква

Інформація

Займається PR, рекламою. Громадська журналістка, організаторка.

Освіта:

Закінчила Національний Технічний Університет України "КПІ", Поліграфічний факультет, спеціальність "Видавнича справа та редагування", спеціалістка.

Листопад 2017 – 24 березня 2018 – успішно закінчила Академію жіночого лідерства та підприємництва «Inspiring Women», організатори - Інститут сталого партнерства та розвитку, компанія «Інвестиційні стратегії», м. Київ.

Травень 2018 року – пройшла тренінг за методикою MALE «Рівноправне партнерство чоловіків та жінок для демократичного розвитку країни», організатори – USAID, уряд Канади, UKAID, IFES, м. Київ.

Досвід і проекти:

Власниця рекламної агенції "Політех" (зовнішня реклама), м. Біла Церква, Голова Благодійного фонду "Замкова гора", Голова Жіночої ради м.Біла Церква, членкиня Громадської Ради м.Біла Церква, авторка соціального проекту "Промисловий туризм в Білій Церкві".

Піар-менеджерка та волонтерка Білоцерківської Волонтерської групи (БВГ) та ГО «Біла Церква завтра» у м. Біла Церква Київської обл.

Має досвід проведення великих заходів. Так, у березні-травні 2014 року провела акцію у 25 школах міста під назвою «Не купуй російське!». Суть проекту – пояснити аудиторії, що бойкот російських товарів – це частина інформаційної війни, яку ми сьогодні програємо. Також є авторкою та виконавицею проекту «Промисловий туризм у місті Біла Церква» (березень 2015 до теперішнього часу).

Громадська журналістка, має досвід роботи редакторкою та журналісткою, а також досвід видавничої справи. Має значний досвід журналістської роботи, зокрема у газеті Верховної Ради України «Голос України», а також виданні «Столична газета». Керівниця Благодійного фонду «Замкова гора». У квітні 2018 року організувала і  провела Конференцію «Успішні жінки України» в Білоцерківському міськрайонному Центрі зайнятості.

З 30 травня 2018 року - у продовження теми Конференції, на базі Центру розвитку підприємництва Білоцерківського міськрайонного Центру зайнятості, проводить низку семінарів «Кращі практики ведення жіночого бізнесу».

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: abramovabc@gmail.com


Місцезнаходження