Євченко Світлана

Photo

Євченко Світлана

Гендер, гендерне бюджетування

  • Гендер, Права жінок
  • Житомир

Інформація

Головна спеціалістка управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради, координаторка з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, експертка з гендерної політики Програми розвитку ООН, експертка з гендерного бюджетування.

Освіта:

2015-2016 рр. - учасниця проекту "Академія жіночого лідерства", який реалізовувався Українським жіночим фондом (УЖФ) та Національним демократичним інститутом (НДІ), за фінансової підтримки уряду Канади. Членкиня об'єднання випускниць Академії "Всеукраїнська жіноча ініціатива".

2014 р. - пройшла курс дистанційного навчання "Управління проектами з місцевого та регіонального розвитку -3" в рамках Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2014 року Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні в рамках Швейцарсько-українського проекту "DESPRO". Сертифікат № 196-14

2013р. – пройшла навчальну програму з підвищення кваліфікації для тренерів з просвітницької роботи з населенням з питань репродуктивного здоров'я і планування сім'ї програми "Здоров'я жінок України" за підтримки USAID. Отримала сертифікат із підвищення кваліфікації тренера.

2013 р. - брала участь у програмі "Ціннісні орієнтири – шлях до розвитку", реалізований Інститутом політичної освіти (Україна) спільно з Інститутом Роберта Шумана (Угорщина).

2013 р. - відвідала навчальну програму "Через залучення жінок у політику до розширення їх прав та можливостей в соціальній та економічній сферах".

2012 р. – пройшла навчальну програму для тренерів "Просвітницька робота з населенням з питань репродуктивного здоров'я і планування сім'ї" у програмі "Здоров'я жінок України" за підтримки USAID.

2012 р. – пройшла навчання експертів у "Школі для консультантів з гендерного бюджетування" в рамках програми "Гендерне бюджетування на місцевому рівні" Фонду ім.. Фрідріха Еберта.

2011 – 2012 р. - пройшла навчання для модераторів ґендерних відеоклубів у рамках проекту "Створення мережі ґендерних відео клубів у Житомирській області".

2011 р. - пройшла курси у Державному інституті проблем сім’ї та молоді з питань гендерної політики, протидії насильству у сім'ї та торгівлі людьми (свідоцтво про підвищення кваліфікації 12СПК №683342)

2011 р. – пройшла навчальну програму для тренерів "Освіта жінок на користь громади: місцева політика вирішує все" (організатор: Український Жіночий Фонд ).

2009-2010 рр. – пройшла навчальну програму тренерів з підвищення ґендерної обізнаності та чутливості державних службовців (організатор: Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні).

2008 р. – пройшла навчання зі стратегічного планування за методикою LFA (організатор: Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні).

2006 р. - пройшла навчання у Державному інституті проблем сім’ї та молоді (свідоцтво про підвищення кваліфікації СПК № 359757).

Досвід та проекти:

Брала участь у навчальних поїздках з питань жіночого лідерства та гендерної політики: у США в 2006 році; в 2007 році у Швейцарії, в 2009 році у Швеції, у 2015 в Албанії.

Активно проводить тренінги щодо включення гендерного компоненту в роботу органів влади та місцевого самоврядування. Займається аналітичною роботою щодо створення гендерних портретів міста Житомира, Житомирської міської ради, а також у сфері гендерного бюджетування.

Має публікації, навчально-методичні матеріали з питань врахування гендерних підходів у місцеві програми розвитку. Брала участь в реалізації гендерної бюджетної ініціативи у сфері позашкільної освіти м. Житомира.

 

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: sveta.yevchenko@ukr.net


Місцезнаходження