Давиденко Ганна

Photo

Давиденко Ганна

Освіта, інклюзія

  • Освіта, Філологія
  • Вінниця

Інформація

Докторка педагогічних наук, кандидатка філологічних наук.

Освіта:

Має 2 вищі освіти - педагогічну та економічну. Закінчила аспірантуру кафедри германської філології Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка та докторантуру Національного авіаційного університету.

Досвід та проекти:

Пройшла шлях від посади викладачки до директорки інституту, проректорки Університету.

Доцентка, професорка кафедри соціальних технологій Вінницького інституту Університету “Україна”, проректорка з наукової діяльності Університету "Україна", голова ради громадської організації "Соціальна перспектива", членкиня Національної спілки журналістів України з 2002 року, голова президії Вінницької обласної організації Українського товариства охорони пам’яток історії та культури, депутатка Вінницької міської ради.

Стала наймолодшою ректоркою в Україні, коли очолила Вінницький соціально-економічний інститут Університету “Україна” у 29 років. З того часу в інституті відбулася низка позитивних змін, які стосуються, зокрема, й розширення міжнародних зв’язків з метою інтеграції вищого навчального закладу в європейську та світовому наукову спільноту в галузі науки, освіти та соціального захисту. Особливо це стосується освіти та соціалізації людей з особливими освітніми потребами; підвищення академічної мобільності викладачів і студентів, та отримання додаткового фінансування освітніх проектів інституту через Міжнародні програми та грантові проекти.

2015 року захистила дисертацію в Інституті вищої освіти Національної академії педагогічних наук України, присвяченій дослідженню організації інклюзивного навчання у вищих навчальних закладах країн Європейського Союзу. 15 грудня 2015 року на підставі рішення Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України присуджено науковий ступінь доктора педагогічних наук за спеціальністю “Загальна педагогіка та історія педагогіки”.

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: ganna.davydenko@gmail.com


Місцезнаходження