Янкіна Людмила

Photo

Янкіна Людмила

Права людини

  • Громадська діяльність, Права людини
  • Київ

Інформація

Українська правозахисниця. Керівниця проектів у ZMINA. Центр прав людини.

Освіта

За формальною освітою психологиня та медсестра.

Закінчила Школу аналізу державної політики Лабораторії законодавчих ініціатив та Канадської парламентської бібліотеки, дворівневу Школу з прав людини Харківської правозахисної групи, польську програму "Принципи західної журналістики" від IrexProMedia та відкриті програми управлінського розвитку з управління продажем, лідерства, управління маркетингом, фінансами для нефінансових менеджерів, а також з мистецтва ведення переговорів у kmbs - Києво-Могилянській бізнес-школі

Досвід та проекти

До моменту Революції Гідності упродовж восьми років працювала у бізнес-секторі на перетині кількох напрямків - управління продажем, маркетингу, освітніх проектів, управління відносинами з клієнтами. Працювала у таких організаціях як Аналітичний центр pro.mova, Видавничий Будинок Companion Group, Києво-Могилянська Бізнес-Школа (kmbs).

Свою діяльність у громадському секторі починала з того, що очолювала напрямок маркетингу та розвитку в команді Центру розвитку інновацій НаУКМА, яка започаткувала процес електронної демократії в Україні.

Під час Революції Гідності була активною волонтеркою: на "Громадському ТБ" координувала волонтерською мережею із понад 150 людей, була ініціаторкою проекту запуску першого англомовного синхронного перекладу у прямому ефірі. Також була - волонтеркою-медиком.

Інтерв'ю з Людмилою Янкіною на Громадському радіо.

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: lyudmila.yankina@gmail.com


Місцезнаходження