Трощинська Тетяна

Photo

Трощинська Тетяна

Медіа, комунікації

  • Держ. управління, Журналістика, Медіа, Медіація
  • Київ

Інформація

Тренерка з комунікативних та медіа-навичок. Заступниця Голови правління, головна редакторка та ведуча програм у "Громадське радіо". 

Tренерка для тренерів, Академія лідерства Ради Європи.

Фахівчиня з конфліктно-чутливої журналістики (International Medical Corps-Ukraine, 2015-2016 рр.).

Медіаторка (Український центр медіації, 2011 р.).

Фахівчиня з переговорних навичок за Гарвардською методикою (2012 р.).

Освіта

Докторка наук з державного управління, доцентка, доцентка кафедри державного менеджменту Національної Академії державного управління при Президентові України.

Авторка понад 60-ти наукових публікацій, підручників і посібників, в тому числі – монографії "Теоретичні та методологічні засади управління репутацією органів державної влади" та співавторка посібників "Розвиток лідерства", "Комунікації у парламентській діяльності", "Інформування про реформи. Практичні рекомендації та українські практики", "Комунікування реформ: планування, реалізація, оцінка".

Сфера наукових і практичних інтересів: стратегічна комунікація, репутаційний менеджмент, конфлікт-менеджмент, стейкхолдер-аналіз,  розвиток спеціальних компетенцій дорослих (комунікаційні навички та медіа-навички), активні технології навчання.

Досвід та проекти

20-річний стаж роботи в аудіовізуальних засобів масової коимунікації. З них, окрім репортерської та редакторської роботи: 7 років — заступниця головного редактора ТСН (телеканал "Студія "1+1"), 2 роки — головна  редакторка телеканалу СІТІ (зараз - "Плюс-плюс").

Досвід викладацької та тренерської роботи – 20 років.

Тренерські проекти

Програма "Адвокат майбутнього", тренерка, розробниця 4-го модуля програми (жовтень-грудень 2017 р., вересень – листопад 2018 р.).

Побудова антикризових комунікацій, КП "Київтеплоенерго" тренерка, розробниця програми (листопад 2018 р.).

Програма Ради Європи "Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні".

Тренерка "Академії лідерства для органів місцевого самоврядування",  березень 2017 р.

Співрозробниця дистанційного курсу "Робота з клієнтом", створеного у рамках проекту "Доступна та якісна правова допомога в Україні", який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги (листопад 2016-квітень 2017 р.).

Тренерка програми "Доступна та якісна правова допомога в УкраїніКоординаційного центру з надання правової допомоги (червень-жовтень 2016 р, червень-жовтень 2015 р.). 

Розробниця та тренерка курсу "Реформи: як провести ефективну інформкампанію?" за програмою Агентства США з міжнародного розвитку USAID "РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво" (червень-жовтень 2016 р.). 

Програма Ради Європи "Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні".

Тренерка "Академії лідерства для органів місцевого самоврядування",  грудень 2014 р. 

З авторськими роботами Тетяни Трощинської можна ознайомитися тут.

 

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: tanya_fedoriv@gmail.com


Місцезнаходження