Тронько Тетяна

Photo

Тронько Тетяна

Історія слов'ян

  • Історія, Наука, Освіта
  • Полтава

Інформація

Кандидатка історичних наук, доцентка кафедри всесвітньої історії ПНПУ ім. Короленка.

Освіта:

У 1984 році закінчила історичний факультет Полтавського державного педагогічного інституту імені В.Г. Короленка з кваліфікацією учитель історії і суспільствознавства середньої школи.

У 2002 році у Запорізькому державному університеті захистила кандидатську дисертацію на тему "Діяльність органів державної влади в галузі жіночої середньої освіти в Наддніпрянській Україні другої половини ХІХ століття" (наук. керівник – доктор історичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Лобурець В.Є.). Спеціальність –07.00.01 Історія України.

Досвід та проекти:

Після закінчення Полтавського педінституту Т.В. Тронько працювала вихователем групи подовженого дня у ЗОШ №13 м. Полтави. Згодом перейшла на роботу в Полтавський державний педагогічний університет імені В.Г. Короленка, де пройшла трудовий шлях від старшого лаборанта кафедри історії СРСР та УРСР до доцента кафедри всесвітньої історії та методики викладання історії.

Має грамоти адміністрації Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка за успішну професійну діяльність, за значний внесок у справу виховання та навчання студентів. У 2009 році була відзначена Почесною грамотою МОН України, в 2011 році – Почесною грамотою виконавчого комітету Полтавської міської ради, у 2013 році – Грамотою Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації.

Навчальна робота

Викладає навчальні дисципліни: історія первісного суспільства, історія слов’янських народів (друга половини ХІХ століття – початок ХХІ століття).

Наукова робота

Досліджує суспільно-політичну історію слов’янських народів у добу становлення та розвитку індустріального суспільства та методику викладання історії у вищій школі.

Т.В. Тронько бере участь у роботі міжнародних, всеукраїнських і регіональних наукових та науково-практичних конференціях, має близько 100 публікацій наукового та навчально-методичного характеру.

Службовий телефон: 05322 - 25811

Список публікацій

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: history.methods@mail.ru


Місцезнаходження