Славінська Ірина

Photo

Славінська Ірина

Медіа, культура

  • Гендер, Культура, Медіа
  • Київ

Інформація

Посада

Продюсерка радіо "Культура", координаторка з гендерних питань Кампанії проти сексизму в медіа та політиці "Повага", журналістка, радіо- та телеведуча, французька філологиня, письменниця, перекладачка.

Освіта

Закінчила факультет французької мови Київського національного лінгвістичного університету. Навчалася в магістратурі факультету літератури Піккардійського університету імені Жуля Верна. Магістерка філології. Навчалася на курсах культурної журналістики в Гамбурзі (програма Гете Інституту), учасниця обміну "Open World" за програмою "Незалежні медіа" (програма Конгресу США).

Досвід та проєкти

Працює в медіа з 2006 року. Членка Шевченківського комітету. Членка Українського ПЕН. Кураторка спецпрограм міжнародного фестивалю "Книжковий арсенал". 2012-2013 року вела авторську програму "Гра в слова і не тільки" разом зі співведучим Віталієм Гайдукевичем на телеканалі ТВІ. Ведуча програми "Права людини понад усе" на Українському радіо. Працювала літературною оглядачкою в "Українській правді", ведучою "Громадського радіо". Колумністка українського "Elle". Авторка книг "Мої запасні життя", "Історії талановитих людей", "33 герої укрліт". Серед хобі – читання та подорожі.

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: irynka.slavinska@gmail.com


Місцезнаходження