Шутяк Лілія

Photo

Шутяк Лілія

Медіа, видавнича справа

  • Видавнича сфера, Культура, Медіа, Реклама та PR
  • Чернівецька область

Інформація

Книжкова оглядачка, медіатренерка, прес-секретарка Міжнародної літературної корпорації MERIDIAN CZERNOWITZ.

Освіта:

Здобула кваліфікацію магістра філології із "Зарубіжної літератури та теорії літератури" у Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича . Здобула ступінь магістра журналістики зі спеціальності "Міжнародна інформація" у Львівському національному університеті ім. І. Франка.

У 2011 році закінчила дистанційні курси медіа-права Київського Інституту медіа права. У 2012-2013 рр. навчалася на програмі для викладачів журналістики Digital Media for Universities (DMU) у Києво-Могилянській академії. У 2014 році закінчила аспірантуру при кафедрі нових медій факультету журналістики Львівського національного університету ім. І. Франка. Кандидатка наук із соціальних комунікацій.

Досвід та проекти:

З 2002 по 2004 рр. працювала ведучою на радіо "Буковина"; 2004-2005 рр. – дикторкою та редакторкою новин на радіо "Сіті" (м. Чернівці). 2008-2011 рр. – оглядачка газети "Молодий буковинець". З 2010 року – членкиня Національної Спілки журналістів України, з 2014 р. – членкиня Незалежної медіа-профспілки України.

Журналістка-фрілансерка. Дописує до видань: "Український журнал" (Прага), "Левый берег", "Збруч", "День", "Культпростір", "Літакцент", INSIDER та ін. Прес-секретарка Міжнародної літературної корпорації MERIDIAN CZERNOWITZ. Викладає Інтернет-журналістику в Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича.

У 2014 році отримала ІІ місце у номінації "Партер" (Найкраща рецензія в галузі культури) у всеукраїнському конкурсі для журналістів "Текст-2014".

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: shutiak86@gmail.com


Місцезнаходження