Проценко Людмила

Photo

Проценко Людмила

Вразливі групи жінок

  • Охорона здоров'я, Права дітей, Права жінок, Права людини, Психологія
  • Черкаси

Інформація

Тренерка, фасилітаторка, модераторка, консультантка.

Тренерка проекту "Демократія для людей" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру. Експертка проекту "Впровадження та розвиток громадського бюджету в об’єднаних територіальних громадах". Асистентка стратегічного планування, пов’язаного з проведенням партисипативного стратегічного процесу в проекті "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)". Тренерка в "Всеукраїнська Ліга «Легалайф" по проведенню інформаційно-освітніх навчальних заходів по темі "Зниження стигми та дискримінації по відношенню до представників вразливих категорій населення" для представників правоохоронних органів на національному та регіональному рівнях (2018 рік). Тренерка в проекті для підлітків «Підвищення рівня правоосвіти та здатності захищати власні права під час спілкування з поліцією»,

Експертка з питань громадського бюджету.

Освіта

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, спеціальність соціальна педагогіка, практична психологія.

Курс для практикуючих психологів: "Основні принципи надання психологічної допомоги в умовах надзвичайних ситуацій та криз", "Перша психологічна допомога і кризова інтервенція".

Тренінг "Розбудова миру в Україні: роль громадськості" креативні методи "Форум-театр" та "Creative writing Loesje".

Навчання в Програмі "Працювати ефективно без вигорання", що складалась з 2-х тренінгів (по 5 днів навчання): "Запобігання емоційному та професійному вигоранню в українському третьому секторі" та "Методи проектування та проведення семінарів з профілактики вигорання".

Тренінг "Моніторинг місць несвободиз підвищеним ризиком катування, жорстокого, нелюдського або такого, що принижує людську гідність, поводження чи покарання".

Тренінг "Проведення моніторингу права на здоров'я затриманих осіб, які перебувають під вартою та засуджених осіб в контексті доступу до послуг з профілактики, діагностики та лікування ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу та ВГС, також послуг наркозалежним, в тому числі й забезпечення безперервності ЗПТ" (замісної підтримувальної терапії).

Тренінг для тренерів "Усунення бар’єрів, що порушують права людини в отриманні медичних/соціальних послуг, пов’язаних з ВІЛ-інфекцією, подолання стигми та дискримінації стосовно секс-працівниць з боку працівників поліції".

Тренінг "Етапи надання психологічної підтримки, згідно міжнародних стандартів МПК, постраждалим внаслідок конфлікту в Україні".

Тренінг "Моніторинг дотримання прав осіб, які вживають наркотики в доступі до наркологічної допомоги та послуг зменшення шкоди в слідчих ізоляторах та установах виконання покарань".

Спеціалізований тренінг для тренерів "Ти і поліція", спрямований на підвищення рівня правоосвіти підлітків.

Тренінг для тренерів "Менторинг – Наставництво", в рамках проекту "Менторська програма "community" навчання за програмою: "Надання соціальних і медичних послуг підліткам та молоді з числа груп ризику з урахуванням гендерного підходу".

Академія праці, соціальних відносин і туризму, місто Київ, тренінг "Права людини та гендерна рівність" тренінг для тренерів з Громадського бюджету "Практики та виклики участі громадськості в бюджетному процесі".

Тренінг "Впровадження принципів захисту в роботі з вразливими категоріями населення".

8-місячний навчальний курс "Захист та забезпечення дітей та молоді груп р тренінг "Профілактика інфікування ВІЛ серед споживачів наркотиків через консультування пар тренінг "Основи економічної самостійності та правової грамотності для жінок які належать до вразливих верств населення".

Досвід та проекти

Черкаська благодійна організація "Від серця до серця": (2012-2017).

Психологиня в благодійному фонді "Інсайт". (2010-2012).

Інтерв'ю з Людмилою Проценко на Громадському радіо.

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: luda_protsenko74@ukr.net


Місцезнаходження