Кузьменко Єлизавета

Photo

Кузьменко Єлизавета

Права людини

  • Гендер, Політика, Право
  • Київська область

Інформація

Освіта:

Національний університет України “Одеська юридична академія” - магістерська з правознавства.

Мови: українська, російська, польська, англійська.

Досвід та проекти:

Працює у Всеукраїнській благодійній організації "Точка опори" - адвокація прав ЛГБТ спільноти, фіксування злочинів на ґрунті ненависті та мови ненависті в інтернеті, супроводження судових справ щодо дискримінації, комунікація та листування з державними органами.

Стажувалася в Комісії у справах національних меншин та міжнаціональних відносин польського Сейму в рамках Програми міжнародного парламентського стажування у вересні-грудні 2014 році.

Стажувалася в Комітеті з питань прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин Верховної Ради України, Програма сприяння Парламенту II Американського Фонду USAID в жовтні 2012 – травні 2013.

Грудень 2013 – Волонтерка/юрист гарячої лінії “Євромайдан SOS”

Листопад 2013 – Підготовка експертних рекомендацій для Фонду Фрідріха Еберта в Україні на тему міжнародної безпеки та гендеру.

Лютий 2013 – моніторинг законопроектної роботи Верховної Ради України 7 скликання на наявність гендерного компоненту або впливу. Спільно з ГО “Інформаційно-консультативний жіночий центр”.

Травень-квітень 2014 – досліджувала гендерний напрямок як учасниця Навчальних Програм професійного зростання Американського Фонду USAID в м.Вустер (США). За Програмою “Толерантність до різноманіття: рівність в суспільстві та при прийнятті політичних рішень”.

Червень 2013 – Гендерні дослідження на тему: “Квотування представництва жінок і чоловіків в шведському парламенті” в Стокгольмі (Швеція).

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: l.kuzmenko@t-o.org.ua


Місцезнаходження