Корнєва Ольга

Photo

Корнєва Ольга

Децентарлізація, місцеве самоврядування

  • Держ. управління, Децентралізація, Право
  • Дніпро

Інформація

Доцентка кафедри теорії держави і права, конституційного права та державного управління в Дніпровському національному університет ім. О. Гончара. Голова громадської організації "Платформа місцевої ініціативи". Є співавторкою, координаторкою та тренеркою громадського проекту "Як відкрити міську владу?", що включає в себе серію тренінгів та майстер-класів.

Освіта

Дніпровський національний університет ім. О. Гончара, спеціальність - право.

International Republican Institute Campaign Academy.
Кандидатка наук з державного управління за спеціальністю "Місцеве самоврядування". Авторка понад 30 наукових публікацій з питань розвитку місцевого самоврядування, серед яких 1 навчальний посібник та монографія "Шляхи розвитку місцевого самоврядування України в контексті досвіду держав Європейського Союзу".
Вересень 2015 – сертифікат тренерки "Тренінг для тренерів" в рамках Польсько-Канадської програми підтримки демократії.
Квітень 2016 р. – сертифікат тренерки "Тренінг для тренерів по роботі з виборцями" Національного демократичного інституту США (NDI).
У 2015 та 2016 учасниця програм "Школа молодого політика" та "Академія політичного лідерства" Міжнародного республіканського інституту (IRI).
У квітні 2017 відвідала навчальну поїздку до Республіки Польща (міста Гданськ, Гдиня, Сопот) в рамках Школи молодого політика Міжнародного республіканського інституту з метою вивчення досвіду функціонування неурядових організацій, політичних партій та органів місцевого управління.
19-21 липня 2017  пройшла підвищення кваліфікації в межах Навчальної програми "Молодіжний працівник" Міністерства молоді та спорту України спільно з Дніпропетровською обласною радою, Програмою розвитку ООН, UNICEF та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики.
У лютому 2018 року учасниця програми Open World Бібліотеки Конгресу США, в рамках якої брала участь у навчальній поїздці до США (м. Вашингтон, Лінкольн (штат Небраска) за темою "Законодавство на місцевому рівні".

Досвід та проекти

Розробила та запровадила в начальний процес спецкурси "Менеджмент в державному управлінні" та "Регіональне управління".

У 2014-2015 була Головою ради молодих вчених юридичного факультету ДНУ ім. О. Гончара та організувала 2 Міжнародні наукові конференції студентів, аспірантів та молодих вчених. У 2015 році брала участь у розробці стратегії розвитку Дніпропетровщини.

Була кандидаткою у депутати до Дніпропетровської міської ради під час місцевих виборів у 2015 р.

З серпня 2015 року керувала обласним осередком обласної організації політичної партії.

У Дніпровській міській раді брала участь у розробці рішень міської ради.

З травня 2018 р. голова первинного осередку політичної партії у місті Дніпрі, членкиня Ради жіночих ініціатив у цій політичній партії.

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: o.kornieva@gmail.com


Місцезнаходження