Коноваленко Олена

Photo

Коноваленко Олена

Охорона здоров'я

  • Медицина, Охорона здоров'я
  • Одеса

Інформація

Освіта:

2004 року з відзнакою закінчила лікувальний факультет Одеського медичного інституту, пройшла інтернатуру зі спеціальності "терапія". У 2005 році пройшла післядипломне навчання за спеціальністю "ендокринологія" в національній медичній академії ім. П.Л.Шупика. У 2006 році вступила до магістратури (заочно), по закінченні захистила звання магістра терапевтичних наук. У 2006 році вступила до аспірантури (заочно) при кафедрі загальної та клінічної фармакології Одеського державного медичного університету.

У 2006 році навчалася за спеціальністю"дитяча ендокринологія" в національній медичній академії ім. П.Л.Шупика. Того ж року навчалася за спеціальністю "дієтологія" в національній медичній академії ім. П.Л.Шупика.

Досвід та проекти:

Є авторкою наукових робіт, щомісячної рубрики про здоров'я в журналі "Фаворит" та "Кенгуру", щоденної рубрики про правильне харчування в програмі "Здоровий ранок" на одеському регіональному 7 каналі. Також є експерткоюв програмі "Challenge" на регіональному каналі мовлення "Gtv".

Працює лікаркою-ендокринологом та дитячим ендокринологом медичного центру "Діамед", діабетологом інституту хвороб ока та тканинної терапії ім. В.П.Філатова НАМН України

З січня 2017 року працює лікаркою-ендокринологом МОД "Партнер". Також проводить лекції, тренінги, консультує та супроводжує ЛГБТ-спільноти.

З липня 2017 року консультує трансгендерних та інтерсекс людей.

 

 

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: dr.elenakonovalenko@gmail.com


Місцезнаходження