Гаро Ганна

Photo

Гаро Ганна

Право, медіація

  • Медіація, Право
  • Київ

Інформація

Керуюча партнерка "GARO & Partners" LAW FIRM, адвокатка, медіаторка, кандидатка юридичних наук.

Освіта:

Київський міжнародний університет (рік закінчення – 2004). Інститут держави і права ім. В.М. Корецького НАН України. Спеціальність 12.00.03: цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право. У квітні 2012 відбувся публічний захист дисертації «Шлюбний договір як інститут сімейного права України».

Досвід та проекти:

Керуюча партнерка "GARO & Partners" LAW FIRM, адвокатка, медіаторка, кандидатка юридичних наук (докторка філософії), Голова Комітету сімейного права ВГО "Асоціація адвокатів України" 2014-2017, керівниця галузевої практики сімейної медіації ГО "НАМУ" 2017, членкиня Правління ГО "Центр сімейно-правових досліджень" та ГО "Студія сучасного права", Перша віце-президентка Асоціації "Всеукраїнська фундація компаній з організаційно-правового забезпечення програм допоміжних репродуктивних технологій", членкиня Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ.

Нагороджена відзнакою Асоціації адвокатів України як Кращий голова комітету (Комітет сімейного права), 2016 рік та у номінації "Краща секція" (Секція сімейного права та майнових правовідносин), 2014 р., Найкраща адвокатка з сімейного права ААУ 2017. У 2018 році увійшла до складу експертів з ювенальної юстиції USAID проекту "Нове правосуддя". Юридична фірма "ГАРО та Партнери" ввійшли до лідерів практики сімейного права за результатами рейтингу Юридичної газети. Має диплом Закон і Бізнес у номінації "Читацьке визнання" 2017.

Є професійною юристкою-практиком та міжнародною експерткою у вирішенні спорів мирним шляхом і в судовому порядку. Авторка численних публікацій в юридичних виданнях та сертифікована лекторка.

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: gannagaro@gmail.com


Місцезнаходження