Чумало Марта

Photo

Чумало Марта

права жінок, гендерна політика

  • Права жінок, Психологія
  • Львів

Інформація

Заступниця голови центру "Жіночі перспективи". Сертифікована тренерка Ради Європи, ПРООН, ОБСЄ. Авторка багатьох тренінгових програм для жінок. Членка Коаліції з протидії дискримінації на правах індивідуальної експертки. Оглядачка від України у European Women’s Lobby щодо забезпечення прав жінок в Україні.

Освіта:

Український інститут когнітивно-поведінкової терапії, спеціалізація – схема-терапія (2017).

Всеукраїнський центр практичної психології та соціальної роботи, п’ятий проект з арт-терапії, Львів, сертифікат – арт-терапія (2017).

Міжрегіональна академія управління персоналом, факультет психології, спеціалізація – психолог, викладач психології у вищих навчальних закладах (2013).

Брюнельський Університет, Лондон, Велика Британія, українсько-британський проект “Підготовка тренерів для розвитку малого бізнесу в Україні”, сертифікат про спеціалізацію - тренерка тренінгів “Розвиток малого бізнесу для жінок” (1996).

Львівський державний університет ім.І.Франка, фізичний факультет, спеціалізація - фізика (1993).

Досвід і проекти:

З 1997 року  працює в центрі "Жіночі перспективи". Одна із розробниць (разом з адвокатками Галиною Федькович та Христиною Кіт) курсу дистанційного навчання "Правова допомога потерпілим від домашнього насильства". Одна зі співавторок збірки "Проти насильства" (упорядниця Лариса Денисенко). Керівниця проектів: "Права працюючих жінок", "Врахування гендерних аспектів у діяльності "негендерних" установ та організацій".

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: marta@women.lviv.ua


Місцезнаходження