Броварець Ольга

Photo

Броварець Ольга

Генетика

  • Біологія, Біофізика
  • Київ

Інформація

Освіта:

Закінчила фізичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка.

2011 року достроково захистила кандидатську дисертацію за фахом «біофізика». Почала працювати в ІМБіГ НАН України, де 2013-го отримала вчене звання старшої наукової співробітниці за фахом «молекулярна біологія», а два роки тому захистила докторську дисертацію за спеціальністю «біофізика».

Досвід та проекти:

Докторка фізико-математичних наук в Україні, провідна наукова співробітниця відділу молекулярної та квантової біофізики Інституту молекулярної біології і генетики НАН України (ІМБіГ НАНУ), а також старша наукова співробітниця кафедри молекулярної біотехнології та біоінформатики Інституту високих технологій Київського національного університету (КНУ) імені Тараса Шевченка.

Володарка численних президентських та урядових премій для молодих учених, міжнародних нагород.

2017 року стала лауреаткою премії ScopusAwardsUkraine 2016 у номінації «Найкращий колектив вчених, який досяг значних наукових результатів без західних колаборацій» та премії «Лідер науки України 2016. WEB OF SCIENCE AWARD» у номінації «Вчений України. За надзвичайні досягнення» разом зі своїм науковим керівником – членом-кореспондентом НАН України Д.М. Говоруном.

Опублікувала 63 статті англійською мовою в міжнародних наукових журналах.

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою:


Місцезнаходження